Güncel
Giriş Tarihi : 25-02-2021 12:53   Güncelleme : 25-02-2021 12:53

Altın Su Yolu Bileklik

Altın Su Yolu Bileklik

Kıymetli ya da kıymeti olmayan taşların sıralar halinde dizilerek bir bütün olarak oluşturulan bileklik modellerine su yolu bileklik denilir. Bu bileklik modelleri diğer künye ve bileklikler ile son derece farklıdır. Dümdüz yapısı ile son derece zarif bir görünüme sahip olan bu bileklikler diğer takılar ile kolayca kombin oluşturulabilir. Bu özellikleri sayesinde yanına takılan ürüne göre kimi zaman sıradan bir toplantıya giderken kullanılabileceği gibi çok özel bir davete katılmak için de kullanılabilir.

Su Yolu Bileklik Hediye Edilir mi?

Su yolu bileklik modelleri sıradan tektaş yüzüklerin aksine oldukça enteresan ve dikkat çekici bir hediye olabilir. Erkeklerin kız arkadaşlarına sürekli olarak yüzük armağan etmekten sıkılarak başka bir hediye arayışı içine girdikleri anda bu bileklikler alternatif olarak düşünülebilir.

Su Yolu Bileklikler Nasıl Temizlenir?

Sıralama taşların dizili olduğu su yolu bileklik modelleri günlük işler yapılırken kullanılmaması tavsiye edilir. Bilekliğin kullanıma bağlı olarak oluşan solma sorunlarına satın alınan yerden yardım istenebilir. Sizler de en güzel bileklik modellerini incelemek ve satın almak için https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-suyolu-bileklik sitesini ziyaret edebilirsiniz.