Spor
Giriş Tarihi : 30-06-2021 12:43   Güncelleme : 30-06-2021 12:43

Arnavut sol bek Esin Hakaj'da tamam...

Kırmızı beyazlı ekibin Partizani takımıyla sözleşmesi sona eren Esin Hakaj'la uzun bir süredir görüşme halindeydi. Yılport Samsunspor'un 24 yaşındaki sol bek oyuncusuyla prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Arnavut sol bek Esin Hakaj'da tamam...

Arnavutluk Süper Ligi ekiplerinden Partizani'de forma giyen Erald Çinari'yi renklerine bağlayan Yılport Samsunspor, Balkanlar'dan bir oyuncuyu daha renklerine bağlamak üzere. Kırmızı beyazlı ekibin Partizani takımıyla sözleşmesi sona eren Esin Hakaj'la uzun bir süredir görüşme halindeydi. Yılport Samsunspor'un 24 yaşındaki sol bek oyuncusuyla prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi. 

ÇİNARİ İLE GELİYOR 

Kırmızı-Beyazlı ekip, sol bek pozisyonuna Hüseyin Öztürk ve Soner Gönül transferlerini gerçekleştirmişti. Geçen sezon Partizani'de 38 maçta görev alan tecrübeli savunmacı, 1 gol 5 asist kaydetti. transfermarkt verilerine göre değeri 350 Bin Euro olan Arnavut oyuncusunun bonservisi elinde bulunuyor. Kırmızı beyazlı ekibin yeni oyuncuları Erald Çinari ve Esin Hakaj'ın bugün akşam saatlerinde Samsun'da olmaları bekleniyor.