Advert
Advert

Arslan: Durmak Yok Yola Devam

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan aday adaylığını açıkladığı günden bu yana İlkadım'da bulunan 61 muhtarın 40'ını ziyaret ettiğini söyledi. Arslan; 'Hem partimize hem şahsıma gösterilen teveccüh beni son derece mutlu etti' dedi.

Arslan: Durmak Yok Yola Devam

3 ay önce İlkadım Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıklayan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan şahsına gösterilen sevgiye ve ilgiye layık olabilmek için var gücüyle çalıştığını toplumun her kesimden gösterilen ilginin kendisini son derece mutlu ettiğini söyledi.

SEVGİYİ ÖN PLANDA TUTTUM

Samsun'un en büyük ilçesi olan İlkadım'da 3 aydır çalışmalarına devam ettiğini belirten Arslan; 'Rabbime şükürler olsun ki bu zamana kadar insana yatırım yapmışız. AK Partilisi, MHP'lisi, CHP'lisi kısaca tüm siyasi partilerde görev almış ya da değişik partilere ilgi duymuş insanların bizlere gösterdiği sevgi ve güven parayla satın alınmıyor. Ben 51 yıldır İlkadım'dayım. Burada doğdum, burada büyüdüm, burada ekmeiğimi kazandım. Kardeşliği ve sevgiyi her zaman ön planda tuttum. Aday olurum ya da olmam ama İlkadımlıların bu sevgisini ve ilgisini unutmam mümkün değil.' dedi.

BU MİLLET VEFAYI UNUTMAZ

İlkadım Belediye Başkanlığı'na hizmet etmek, halkın dertlerine, özlemlerine, beklentilerine cevap verebilmek için aday adayı olduğunu sözlerine ekleyen Arslan; 'Herkes şunu çok iyi bilsin ki, İlkadım'ın her kuruşunu İlkadım için kullanacağım. Benim amacım bu ilçeye hizmet etmekten başka bir şey değildir. Bu millet kendisine hizmet edeni asla unutmaz. Bağrına basar ve onu zamanı gelince zirveye taşır. Bizim halkımız vefalıdır.' diye konuştu.

TEK SES, TEK NEFES TEK YUMRUK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde olmaya devam edeceğini belirten Arslan; '2002 yılından bu yana partimin her zaman neferi oldum. Bayrakta astım, yönetimlerde de görev aldım. Partim ne emir verdiyse onu en iyi şekilde yerine getirebilmek için çaba sarfettim. Şimdi ilk kez önce partimden sonra da halkımdan bir şey istiyorum. O da İlkadım'a hizmet edebilme aşkının şahsıma verilmesi. Başkan olduğum takdirde İlkadım'da tek ses tek nefes ve tek yumruk olup birlikte her şeyi başaracağımıza şimdiden söz veriyorum.' şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Dizel devri kapanıyor
Dizel devri kapanıyor