25 HAZİRAN 2019 Salı 18:41
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-12-2018 17:17   Güncelleme : 27-12-2018 17:17

ARSLAN: İLKADIM'DA SEVGİ VE HOŞGÖRÜ HAKİM OLACAK

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, her zaman halkın içinde olduklarını bundan sonra aynı anlayışla yola devam edeceklerini söyledi.

ARSLAN: İLKADIM'DA SEVGİ  VE HOŞGÖRÜ HAKİM OLACAK

HALKA RAĞMEN SİYASET OLMAZ
Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, halka rağmen siyaset yapanların bu zaman kadar başarılı olamadıklarını belirterek; 'Siyaset uzun bir maratondur. Bu uzun koşu yolunda halka rağmen siyaset yapanlar elinde sonunda hep kaybetmişlerdir. Biz siyaseti her zaman halkımızla birlikte yaptık. Dün olduğu gibi, bugün de, yarın da aynı anlayışımız devam edecektir.' dedi.

KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Belediye başkanlığı makamının halkın makamı olduğunu sözlerine ekleyen Arslan; 'Aday olup İlkadım'da başkan seçildiğimiz takdirde bizim kapımız da gönlümüz de halkımıza açık olacak. Bizim belediyecilik anlayışımızda birlikte yönetmek, halkımızla birlikte yol yürümek vardır. Bunu başardığımız takdir de belediyeciliğin yarısını başarmış oluruz. İlkadım halkı kadirşinastır. Burada yaşayanlar hoşgörü ve sevginin sembolü insanlardır.' diye konuştu.

İLKADIM HALKI KADİRŞİNASTIR
İlkadım'da sevgiyi, saygıyı ön planda tutan, hiç kimseye siyasi ya da farklı görüşü nedeniyle ötekileştirmeyen bir anlayışı hakim kılacaklarını dile getiren Arslan; 'Bu ülke de bizim, Samsun'da bizim, İlkadım'da bizim. Türk milleti farklı özellikteki insanların ve düşüncelerin bir araya gelmesiyle asırlardır güzel bir mozaik oluşturmuş bir millettir. Bunu ozdurmayacağız, birlik ve beraberlik ruhuyla İlkadım'da çok farklı bir belediyecilik inşa edeceğiz' diyerek sözlerini tamamladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA