ARSLAN: İNSANIMIZA, ÖZÜMÜZE SAHİP ÇIKMAYA TALİP OLDUK

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, insan odaklı bir siyaset yapacaklarını, her zaman Türk milletinin öz değerlerine sahip çıkacaklarını söyledi.

ARSLAN: İNSANIMIZA, ÖZÜMÜZE SAHİP ÇIKMAYA TALİP OLDUK

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan aday olup göreve gelmeleri halinde insan odaklı ve öz değerlere sahip çıkan bir anlayışla belediyecilik yapacaklarını söyledi. İlkadım'ın çok önemli bir ilçe olduğunu, her kesimden insanın yaşadığı ilçede kimseyi ötekileştirmeden hareket edeceklerini belirten Arslan; 'Bizi biz yapan değerlerimiz var. Buna sahip çıkmak en öncelikli hedefimiz olacak. Her vatandaşımız bizim için özel olacak. Bunu mutlaka başaracağız.' dedi.

Makam ve mevkilerin geçici olduğunu, görev yaptığınız dönemde iz bırakmanın ise kalıcı olacağını dile getiren Arslan; 'İlkadım'la bizim hikayemiz elli yıl önce başladı. Şükürler olsun ki bu süreç içinde çok insan kazandık. Hiç bir zaman 'ben' olmadım aksine hep 'biz' olduk. Bundan dolayı da hiç bir pişmanlık duymadım. Rabbimin yarattığı en değerli varlık olan insanlarımıza sevgiyle ve saygıyla yaklaştık. Şimdi karşılarında bir siyasetçi ve aday adayı olarak oylarına talibim. Halkımızla büyük bir sinerji oluşturduk. Bu sevgi ilelebet devam edecek.' diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YSK'dan İstanbul için ara karar
YSK'dan İstanbul için ara karar
Meteoroloji'den çamur yağışı uyarısı
Meteoroloji'den çamur yağışı uyarısı