Köşe Yazıları
Giriş Tarihi : 25-10-2019 14:09   Güncelleme : 25-10-2019 14:13

ARTIK ZAMANI GELDİ...

ARTIK ZAMANI GELDİ...

Kuşkusuz her aile de tartışmalar gerginlikler yaşanabilir. Ancak aileyi iyi idare eden liderler olumsuzlukları dışarıya yansıtmaz, meseleleri kendi aralarında çözerler. Doğru olanda yakışan da budur.

Umuyor ve diliyoruz ki son günlerde sürekli gündemi meşgul eden saçma sapan olaylar Samsunspor'da bir daha yaşanmaz, bizlerde üzülmeyiz... 

İnsanların tek beklentisi başarılı sonuçlar alınıp bir an önce bu çapsız ligden kurtularak Şampiyonluk yaşamak. Kimse başka bir şey beklemiyor, istemiyor. Adına yaraşır bir şekilde ortaya koyacağı karakterle, inanç ve mücadele ile Samsunspor'un Yükselişe geçme zamanı gelmiştir. Tek mesele Başkanların, Yöneticilerin  ve Taraftarların inandıkları bu büyük davaya Kulüp bünyesindeki profesyonellerin de inanmalarıdır. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Yarın bu Yükselişin her anlamda başladığını Futbolcu kardeşlerimiz Alem-i Cihan'a göstereceğine inancım tamdır.. 

SANCAKTEPE'YE DİKKAT!!

Hatırlarsanız; geçtiğimiz sezon hem Samsun' da hem İstanbul'da canımızı fena yakmıştı Sancaktepe Bld.Spor...
Futbol Şube Başkanları Samsunlu bir kardeşimiz, benim Köylüm Engin Bulut...
" Çok büyük hedeflerimiz yok. Maddi gücümüzde yok. Elimizdeki imkanlarla kurduğumuz takım iki sezondur aynı çizgide devam ediyor. Rahat oynuyoruz bu yüzden iyi bir yerdeyiz bu bir tesadüf değil " diyor.

Sancaktepe takımı çok koşuyor. Topu kaptıkları zaman son derece hızlı bir şekilde hücüma çıkıyorlar. Oyunu dikine oynuyorlar. Bunlara dikkat etmeliyiz.
Yarın maça gelecek olan taraftarlarımız çok zevkli bir maç izleyecekler diye düşünüyorum.
Elbette kazanan " Yılport Samsunspor " olacak

Güzel bir hafta sonu yaşamanız dileğiyle...
Yarın 19 Mayıs Stadında buluşalım.