Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-06-2019 21:28   Güncelleme : 24-06-2019 21:32

ASİYAD BAŞKANI YILMAZ SAĞDUYU ÇAĞRISI YAPTI

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Osman Yılmaz, İstanbul seçimleri sonrası sağduyu çağrısı yaptı.

ASİYAD BAŞKANI YILMAZ SAĞDUYU ÇAĞRISI YAPTI

DEMOKRASİ KAZANDI
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz dünkü İstanbul seçimleri sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Her seçimin kendine özgü sonuçları olduğunu ve siyasetçilerin bu sonuçlardan gereken dersi mutlaka çıkaracağını belirten Yılmaz; 'Elbetteki her seçimin bir kazananı ve kaybedeni olacaktır. Sayın İmamoğlu bu seçimleri kazanmış ve başarılı olmuştur. Bunun yanında beyefendi kişiliği ve yediden yetmişe herkesin takdir ettiği Sayın Binali Yıldırım bu ülkeye çok güzel hizmetler kazandırmış, demokrasi ve siyasi tarihimize adını altın harflerle yazdırmıştır. Her iki siyasetçimizi de verdikleri demokrasi sınavından dolayı tebrik ediyorum.' dedi.

KARARA SAYGILIYIZ
Seçimlerde ASİYAD olarak İstanbul'a resmen bir çıkarma yaptıklarını başta İstanbul Milletvekilimiz Akif Çağatay Kılıç ve Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan önderliğinde toplumun her kesimini kucaklamaya çalıştıklarını ifade eden Yılmaz; 'Samsunlular olarak siyasetçilerimizle, hemşehrilerimizle ve İstanbullularla mümkün olduğu kadar kucaklaşmaya çalıştık. Sonuç ise böyle çıktı. Demokrasiye inanıyorsanız halkın verdiği her türlü karara da saygılı olmak zorundasınız. Sayın Cumhurbaşkanımız kazananı kutlayarak Türkiye adına önemli bir mesaj verdiği gibi 82 milyonu kucakladığını bir kez daha göstermiştir.' diye konuştu.


 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA