Advert

Atakum’da 24 saat kar mesaisi, çalışmaları Başkan Taşçı koordine etti

Atakum Belediyesi ekipleri, Samsun’u etkisi altına alan yoğun kar yağışının olumsuz etkileriyle gece boyunca mücadele etti. Çalışmaları yerinde inceleyen ve ekipleri koordine eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ekiplerimiz 7/24 görevlerinin başında” dedi.

Atakum’da 24 saat kar mesaisi, çalışmaları Başkan Taşçı koordine etti

Samsun’u etkisi altına alan kar yağışının başladığı andan itibaren ilçedeki yolların trafiğe kapanmaması ve yağışın hayatı olumsuz yönde etkilememesi için mücadele ettiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, kar yağışının beraberinde getireceği olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olduklarını söyledi.

KAR YAĞDIĞI SÜRECE ALANDAYIZ

Atakum Belediyesi ekiplerinin ilçe genelinde ve özellikle de üst kesimlerde kalan mahallelerde sürdürdüğü kapsamlı çalışmaları yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’da kar yağışının başladığı ilk anlardan itibaren, ekiplerimiz sahadaydı. İlçe merkezimizde hafif şekilde seyreden yağış, üst kesimdeki mahallelerimizde zaman zaman ulaşım şartlarını zorladı. İşte bu anlarda ekiplerimiz devreye girerek, yol açma ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi. Yağış riski sürdüğü sürece alandayız. Kar yağışının beraberinde getirebileceği olumsuz durumlara karşı hazırlıklıyız” diye konuştu.

MUHTARLARLA KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Gece boyunca alanda olan ve belediye ekiplerini yalnız bırakmayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, mahalle muhtarlarıyla birlikte, karla mücadele çalışmalarını koordine etti. Başkan Taşçı, “Zaman zaman kar yağışı etkisi yitirse de çalışmalarımız, buzlanmaya karşı tuzlama ve kar küreme olarak devam ediyor. Özellikle üst kesimlerde yaşanacak her türlü olumsuzluğa karşı vatandaşlarımızın, karın etkisini en az mağduriyetle atlatması için Atakum Belediyesi olarak gün boyunca görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
alara dülger     2018-01-27 Sayın başkan kar çok yağmadı bir gecede gel atakum sahilini denetlesen binamızın etrafı açık bar çalgılar saclar cazlar açıkda içip müziğe eşlik edenler naralar rezillik üstelik 2011 de yargıtay yıkım kararı olan yerde hadi yıkılmad belediyeler kapalı diye canlı müzik ruhsatı verdi bir karış duvarı çatısı olmayan yerlere denizevleri 214 sokak allah hakkı için yazılan dilekçeleri eklesek belediyeye ulaşır dayanamıyoruz artık
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi