Advert

Atakum'da Çocuklar ‘Paytak Şov’ ile eğlendi

Atakum Belediyesi Ramazan Sokağında çocuklar ve aileleri, ‘Kerem Eser ile Paytak Şov’la eğlendi. Amaçlarının çocuklara Ramazan ayını sevdirmek olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Çocuklarımızın Ramazan ayını en güzel şekilde geçirmesini istiyoruz” dedi.

Atakum'da Çocuklar ‘Paytak Şov’ ile eğlendi

Atakum Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Sokağı, her akşam iftar ile sahur vakitleri arasında, Atakumlular ile çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşlara Ramazan ayının maneviyatını yaşatmak için çeşitli etkinliklere sahne oluyor. Çocuklara Ramazan ayını sevdirmek, büyüklere ise eski Ramazanları yaşatmak istediklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan Atakum’da güzeldir” felsefesiyle hareket ettiklerini söyledi.

Atakum Belediyesi olarak kurdukları Ramazan sokağında her akşam iftar ile sahur vakitleri arasında keyifli etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan ayı boyunca ilçemizde düzenlediğimiz etkinliklerle Atakumlulara unutulmaz bir Ramazan ayı yaşatıyoruz. Her akşam farklı bir mahallede gerçekleştirdiğimiz iftar buluşmaklarının ardından, sahur vaktine kadar süren Ramazan Sokağı etkinlikleriyle, hemşerilerimiz Ramazan ayının maneviyatını en güzel şekilde yaşıyor. Bu akşam da çocuklarımıza özel bir şovla binlerce çocuğun yüzlerinin gülmesine sebep olduk. Bu anlamda çocuklarımıza Ramazan ayını sevdirerek, unutamayacakları anılar biriktirmelerini amaçlıyoruz” diye konuştu.

Tüm vatandaşları Atakum Ramazan sokağına davet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan sokağımız her akşam vatandaşlarımızın hizmetinde. Sokağımızda düzenlediğimiz sıra geceleri, animasyon şovlar, çocuk oyunları ve geleneksel tiyatromuzun birbirinden güzel örneklerinin yanı sıra, kurulan çeşitli alışveriş stantları, yöresel ürün pazarları, sivil toplum kuruluşlarının stantları ve Atakum Belediyesi hizmetleri hakkında bilgiler paylaşılan stantları her akşam binlerce vatandaşımız ziyaret ediyor. Seyfi Demirsoy İlkokulunun yanında kurduğumuz Ramazan Sokağımıza tüm hemşerilerimizi aileleriyle birlikte davet ediyorum” şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı