Magazin
Giriş Tarihi : 17-07-2021 11:38   Güncelleme : 17-07-2021 11:38

Atakum’da Millet İttifakını buluşturan muhteşem düğün

Merhum Gazeteci Abdullah Uyaroğlu’nun torunu, İyi Parti Atakum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Uyar’ın kızı Atakum Belediyesi Ziraat Mühendislerinden Gamze Uyar muhteşem bir düğün ile hayatını Cemal Yılmaz ile birleştirdi.

Atakum’da Millet İttifakını buluşturan muhteşem düğün

Atakum Belediyesi Çakırlar Kır Düğün Salonunda gerçekleşen ve CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Selen Gülhan Çam’ın da katıldığı düğün töreninde genç çifti sevenleri yalnız bırakmadı.

Genç Çifti tebrik eden ve mutluluklar dileyen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci; “Atakum Belediyesi çalışanları ile büyük bir aile. Bizler acımız günümüzde ve güzel günümüzde hep beraberiz, biriz. Genç çiftimize mutluluklar diliyorum” dedi.

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’da genç çifti tebrik ettiler.

 CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek; “Havzamızın değeri olan ve Havza’ya çok önemli katkıları bulunan merhum Gazeteci Abdullah Uyaroğlu’nun torunu kızım Gamze ve artık oğlumuz olan Cemal çiftine bir ömür boyu mutluluklar dilerim.”dedi.

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ise genç çifte mutluluklar dileyerek; “Değerli Uyar ve Yılmaz ailelerini tebrik ediyor. Genç çiftimize uzun ve sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum. Uzun bir sürenin ardından akraba ve dostlarla bir araya gelmekten mutluyum.” Dedi.

İyi Parti Atakum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Uyar ve eşi Serap Uyar ise; “Bu mutlu günümüzde uzaktan yakında  düğünüze katılarak bizi şeref veren tüm davetlilerimize, gerek arayarak gerekse çiçek göndererek mutluluğumuza ortak olan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.