Advert
Advert

ATAKUM’DA ÖRNEK BİRLİKTELİK

Atakum İlçesindeki ilçe müdürleri ve kurum amirleriyle buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Tüm kurumlarımızla işbirliği halinde çalışıyoruz. İlçemiz için daha yapacak çok işimiz var. Durmak yok” dedi.

ATAKUM’DA ÖRNEK BİRLİKTELİK

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum’da görev yapan ilçe müdürleri, kurum amirleri ve yöneticileri ve sendika temsilcileriyle bir araya geldi. Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran da gerçekleştirilen bu toplantıya katılarak, ilçedeki yatırımları ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
Atakum’da görev yapan ilçe müdürleri ve kurum yöneticilerini ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede sürdürülen çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi. Gerçekleştirilen tüm çalışmalarda, ilçedeki kurumlarla işbirliği içerisinde olunduğunu ifade eden Başkan Taşçı, “İlçemizdeki tüm resmi kurumlarla yakın iletişim halindeyiz. Kurumlarımızın ilçe müdürleri, yöneticileri ve çalışanları, Atakum İlçesinde sağlanan bu değişim ve gelişim sürecinin destekçisi. Bu anlamda tüm yöneticilere teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik içerisinde daha yapacak çok işimiz var” dedi.

2018’E DİKKAT
Atakum İlçesinde hayata geçirilen projelerin yanı sıra, planlama aşamasındaki projeler hakkında da paylaşımda bulunan Başkan Taşçı, “Atakumlu olmanın ayrıcalığını, ilçemizde yaşayan herkesin hissedebilmesi için durmaksızın üretiyoruz, çalışıyoruz. 3,5 yılda Atakum’da büyük ve önemli işlere imza attık. Eksiklerinin hızla giderildiği, sürekli yeni yatırımların ve projelerin yükseldiği, yaşam kalitesinin her geçen gün daha da arttığı Atakum’un geleceğini inşa ediyoruz. Özellikle 2018 yılı bu anlamda bizim efsane yılımız olacak. Tamamlanan projelerin açılışları, yeni yatırımların temel atmalarıyla dolu bir yıl olacak” diye konuştu.

TÜM KURUMLARIN İŞBİRLİĞİ
Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ise konuşmasında, ilçenin hayranlık uyandıracak düzeyde özelliklere sahip olduğunu söyleyerek, “Atakum İlçesi, gerek yaşam şartları gerekse doğal güzellikleriyle, herkesin hayranlık duyduğu bir kent halinde. Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye’nin neredeyse her tarafından göç alan, göz bebeği olarak adlandırılan Atakum İlçesinde, tüm kurumlarımız işbirliği içerisinde hizmet veriyor. Özveri ve hizmet aşkı odaklı bu çalışmalar sonucunda, Atakum İlçesi her gün daha da gelişiyor. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın hayata geçirdiği projeler ve gerçekleştirdiği çalışmalara, tüm kurumlarımızla birlikte destekçiyiz” dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kılıç     2018-01-23 Mesala işgal edilip bar olan bahçelerimzden başlasanız ilk iş olarak zira 2011 de yıkım kararı var ama koyun sürüsü gibi insanlar açıkda içip içip naralar sazlar çalgılar rezilliği yaiıyoruz atakum denizevleri 214 sokaktan hiç geçtinizmi taa ana yoldan duyuluyor naraları içenlerin Başkan aldığınız beddualar yazılan dilekçeler 214 sokaktan belediyeye varır eklesek hadi yık madınız açık yere iki belediye bir olupda kapalı diye canlı müzik ruhsatı neden verdi sahnede kurulu konserler var bahçemiz
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzunkaya: 100'ün üzerinde komiser yardımcısı FETÖ'den tutuklandı
Uzunkaya: 100'ün üzerinde komiser yardımcısı FETÖ'den tutuklandı
Şansızlığın böylesi! Müzeyi gezmeye gelen aile, şok üstüne şok yaşadı
Şansızlığın böylesi! Müzeyi gezmeye gelen aile, şok üstüne şok yaşadı