18 EYLÜL 2019 Çarşamba 06:49
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 01-06-2019 11:58

Atakum'da zabıtadan bayram denetimi 

Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri merdiven altı üretimle mücadele kapsamında Ramazan Bayramı öncesinde fırın ve imalathanelere ani denetim düzenledi

Atakum'da zabıtadan bayram denetimi 

Ramazan Bayramı öncesinde Atakum Belediyesi'ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetimlerinin yanı sıra merdiven altı üretimle mücadele kapsamında Atakum'da faaliyet gösteren fırın ve imalathanelere ani denetimler gerçekleştirdi. 

VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR
Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı 5 ekibin gerçekleştirdiği ani denetimlerde iş yerleri titizlikle incelendi. Atakum'da binlerce kişiye hizmet veren işletmelerde ekipler, ürün ve malzemelerin saklama koşulları, üretimde kullanılan alet ve ekipmanların uygunluğu, hijyen, gramaj ve etiket kontrolü, ruhsat ve evrak kontrolleri gibi konularda denetimler gerçekleştirdi. İşletmelerde eksik görülen konular yetkililere sözlü ve yazılı olarak iletildi. Zabıta ekipleri tarafından yapılan incelemelerde hizmet ve hijyen standartlarına uygun üretim yapan işletmelere teşekkür edilirken, denetimler gerçekleştiği esnada işletmelerde olan vatandaşlar uygulamadan memnuniyet duyduklarını ifade ederek zabıta ekiplerine teşekkür etti. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA