Samsun Haber
Giriş Tarihi : 06-03-2019 16:06   Güncelleme : 06-03-2019 16:06

Atıf Yiğit: Canik'in gelecek planlaması hazır

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tekin ve Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Yiğit, vatandaşlarla buluştu. Tekin, "Siz Atıf başkanımıza güvenin "derken, Yiğit, "Canik'in 100 yıllık planlamasını yapacağız. Projelerimiz hazır "dedi.

Atıf Yiğit: Canik'in gelecek planlaması hazır

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin ve Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Atıf Yiğit, Devgeriş ve Hacıismail Mahalleleri'nde vatandaşlarla buluştu, sorunları dinledi. Tekin ve Yiğit'in vatandaşlarla buluşması adeta mitinge dönüştü. 

TEKİN: ATIF YİĞİT'E GÜVENİN 

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Samsun'un sahipsiz olduğunu belirterek, "Bakıyorsunuz, 16 yıldır kenti yönetenler halen sorun çözmekten bahsediyor. 16 yılda sorunları çözemediğiniz ortada. Artık yeter. Samsun işsizlik rakamları patlama noktasında. Samsun ekonomik olarak sürekli geri gidiyor. Yatırımlar Samsun'dan adeta kaçıyor. Siz projelerden önce Tersane yalanını halka anlatın. Nerede 15 bin kişilik istihdam?Biz halkın umudu olduk. İş aş sağlayacak projelerle geliyoruz. Canik'te Ekonomist Atıf Yiğit'e güvenin. O bütün sorunları çözmeye geliyor "dedi. 

İŞ AŞ ALANLARI AÇACAĞIZ 

Daha sonra konuşan Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Atıf Yiğit ise, 31 Mart için destek istedi. Vatandaşların sorunlarını çözmek için hizmet aşkı ile yola çıktıklarını belirten Yiğit, "Sorunları biliyoruz. Projelerimizi ona göre hazırladık. Canik'te vatandaşlarımız işsiz. Esnafımız iş yapamaz hale geldi. Biz Canik'te istihdam alanları yaratmaya geliyoruz. Yatırımcıları teşvik edeceğiz. Belediye girişimci olacak ve yatırımcılara her türlü kolaylığı sağlayacak. Canik'in 100 yıllık planlamasını yapacağız "diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA