Advert

Atıf Yiğit: Canik'te işsizlik bitecek

Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Yiğit, esnafları gezdi, sorunlarını dinledi. Yiğit, " Canik'te işsizlik yükselişte. Esnaflarımız kepenk kapatıyor. Biz bu gidişata dur diyeceğiz, istihdamı artıracağız, esnafımızı destekleyeceğiz "dedi.

Atıf Yiğit: Canik'te işsizlik bitecek

Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Atıf Yiğit, Hasköy mahallesinde pazaryerinde üreticilerle buluştu, sonrasında ise esnafların sorunlarını dinledi. Yiğit, Canik'te ekonominin durma noktasına geldiğini belirterek, hayata geçirecekleri projelerle işsizliği bitireceklerini, esnafın yüzünü güldüreceklerini belirtti. 

ESNAFI DESTEKLEYECEĞİZ 

Yiğit, "Canik'te esnafımızın durumu kötü. İş yapamadan kapayan esnaflarımız var. Biz belediyemizin ihtiyacı olduğu malzemeleri ve işleri esnafımızdan karşılayacağız. Benzer işleri esnaflarımıza yönlendireceğiz. Canik Belediyesi, esnafını ilçede kollayacak. İşsizliği ise bitirmede kararlıyız. "dedi. 

GENÇLERE ÖZEL PROJELER 

Gençlere yönelik meslek edindirme kursları düzenleyeceklerini belirten Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Yiğit, " Gençlerimiz Canik'te işsiz. Alkole uyuşturucuya bulaşan gençlerimiz var. Gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için mücadele vereceğiz. Gençlerimizi spora teşvik edeceğiz. Gençlik Merkezleri sayılarını artıracağız. Bu kurslarımız tamamen ücretsiz olacak. Canik Belediyesi olarak yatırımcıları teşvik edeceğiz. Gençlerimiz işsiz kalmayacak. Canik Belediyesi'nde oluşturacağımız büro ile işveren ve iş arayan gençlerimizi buluşturacağız. Canik Belediyesi sosyal hayatın her alanında kendisini hissettirecek "diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıkamış'ta katliam gibi arazi kavgası: 6 ölü, 5 yaralı
Sarıkamış'ta katliam gibi arazi kavgası: 6 ölü, 5 yaralı
İçişleri Bakanı Soylu: Yaşlılar 'bize eksik pusula verildi' diyor
İçişleri Bakanı Soylu: Yaşlılar 'bize eksik pusula verildi' diyor