Güncel
Giriş Tarihi : 06-12-2019 15:10

Avangart Salon Takımlarının Belirleyici Özellikleri Nelerdir?

Evde geçirdiğimiz zamanın çoğunu kapsayan oturma odaları, şüphesiz ki ev dekorasyonunun en hassas noktalarından biridir.

Avangart Salon Takımlarının Belirleyici Özellikleri Nelerdir?

Ruh halinize doğrudan etki eden ve stilinizi yansıtan yaşam alanları tasarlamak istiyorsanız, salon dekorasyonunu titizlikle yapmalı, avangart salon takımı modellerini kullanarak ihtişamlı mekanlar yaratmalısınız.

Klasik tarza göre daha parlak ve açık tonlara sahip olan avangart salon takımları, detayların azlığı nedeniyle üretim sürecini hızlandırır. Kumaş türleri açısından da zengin bir çeşitliliğe sahip olan avangart mobilyalar farklı motiflere sahip kumaşlarla döşenebilir. Böylece zengin ve konforlu yaşam alanlarına kolay adapte olan ürünler, farklı stillerle uyum yakalayacaktır. Zamansız bir moda sunan avangart salon mobilyaları, geçmişin izlerini geleceğin yenilikçi yapısıyla harmanlayacaktır.

Klasik mobilyada yenilikçi bir akım olarak karşımıza çıkan avangart dekorasyon, modern çizgilere bürünmüş mobilyaların yaşam alanlarında kullanılmasını sağlar. Bu mobilyalar klasik tarzın ağır ve ihtişamlı havasından ödün vermeden daha sadeleşmiş ve oyma oranı azalmış ürünlerdir. Bu nedenle modern ve minimalist evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek olan avangard salon takımı modelleri, farklı zevklere ve yaşam alanlarına uyarlanabilir.

Avangart Salon Takımıyla Yaşam Alanınızda Kendi Stilinizi Keşfedin

Hafif ancak dayanıklı malzemeden üretilen avangart salon takımları zarif desenleriyle ön plana çıkar. Özellikle altın renginde kullanılan bu desenler salon alanlarında görkemli bir hava yaratır. Doğu kültürü motiflerinin de kullanılabileceği avangart ürünlerde, iddialı aksesuar kullanımından kaçınılmaz. Bu nedenle retro duvar süslemeleri, gösterişli aynalar, klasik avize ve perdeler avangart mobilyalarla kombinlenebilir. Tüm bunları yaparken modern çizgilerden ödün vermemek de mümkün olacaktır. Ayrıca varaklı süslemeler, lüks ve canlı renklere sahip kumaşlar avangart dekorasyonda ön plandadır.

Parlak lake boyalar da avangart mobilyaların belirleyici özelliklerinden biridir. Yenilikçi tasarım öğelerine rastlayacağımız avangard koltuk takımları, kapitone süslemelerin koltuk detaylarında kullanıldığı stilleri kapsar. Son zamanların en popüler mobilya ürünlerinden biri olan avangart oturma grupları, kendi stilinizi yansıtacağınız ve sıra dışı tasarımları yaşam alanınıza rahatlıkla uyarlayabileceğiniz ürünlerdir. Klasik mobilyaya yapılan hafif tasarım dokunuşlarıyla salon alanlarınızda büyük farklılık yaratabileceğiniz avangart ürünleri, kendi zevkinize uygun şekilde seçebilir, hayalinizdeki dekorasyona kavuşabilirsiniz.