Spor
Giriş Tarihi : 24-05-2020 18:43   Güncelleme : 24-05-2020 20:19

Avrupa’daki sistem Samsunspor’da da uygulanacak

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle maçların seyircisiz oynanmasından dolayı Avrupa’da ki bazı uygulamaların Samsunspor’da da uygulanabileceğini belirtti.

Avrupa’daki sistem Samsunspor’da da uygulanacak

Başkan Yüksel Yıldırım, Samsunsporlu bir taraftarın sosyal medya üzerinden “Başkanım bu çok güzel bir uygulama. Bizim stadımızdada yapabiliriz belli bir ücret karşılığında” şeklindeki çağrısını cevapsız bırakmadı.

Yıldırım, “Çalışmalarımız bitti. Eğer maçlar seyircisiz oynanırsa yapacağız. Her bilet alanın gönderdiği resmi bastırıp koyacacağuz. Aynısı gibi olacak. Hiç merak etmeyin. Yeterki bizi bilet alarak destekleyin ve takımınızı yalnız bırakmayın lütfen” diye cevap verdi.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ayrıca, “Bu bayram sevdiklerimizle pek fazla birlikte olamasak da, gönül birlikteliğimizi daha da güçlendireceğimize inanıyor, sizlerin ve ailelerinizin Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Mutlu, Sağlıklı ve Huzurlu bir Bayram geçirmenizi diliyorum” diyerek tüm camianın bayramını kutladı.