Advert
Advert

Ayvacık'ta yerel buluşmalar değerlendirme toplantısı

Ayvacık Belediyesi tarafından İskele Kafede İlçe Mahalle muhtarları ile “Yerel Buluşmalar Değerlendirme Toplantısı” nın ilkini gerçekleştirildi.

Ayvacık'ta yerel buluşmalar değerlendirme toplantısı

 Gerçekleştirilen toplantıya İlçe Kaymakamı Kemal Ülkü, Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Belediye Birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’un katılımcılara hoş geldin konuşması ile başlayan program İlçe Kaymakamı Kemal Ülkünün konuşması ile devam etti.
            İlçe Kaymakamı Kemal Ülkü “Bu gün burada yerel buluşmalar adı altında Ülkemizde doğrudan demokrasinin en önemli unsuru olan siz değerli muhtarlarımız ile birlikteyiz. İlçe Belediyemizin düzenlemiş olduğu bu anlamlı toplantıda İlçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin değerlendirmeleri yapmak, siz muhtarlarımızın da taleplerini alarak karşılıklı istişarelerde bulunmak için bir aradayız. oldukça verimli olacağına inandığım toplantımızın ve alacak olduğumuz kararlarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyor her birinize teşekkür ediyorum.” Dedi.

İlçe Kaymakamının konuşmasından sonra Belediye Başkanı Mustafa Belur’un Ak Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ın gönderdiği telgrafını okumasının ardından, 2009 yılı itibarıyla Ayvacık Belediyesinin hayata geçirdiği projeleri ve  yapımı devam eden projelerin sunumu yaparak 2018 yılı yatırım programı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarların çok önemli bir görev ifa ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Belur “ Yerel Buluşmalarımızın ilkini yaptığımız bu gün siz değerli muhtarlarımız ile birlikteyiz. Öncelikle katılımlarınızdan dolayı her birinize teşekkür ediyorum. Siz Mahalle muhtarlarımız  mahallelerimizin  kalbisiniz. Sorunlara direkt muhatap olduğunuz için sizlerin izlenim ve tespitlerini önemsiyoruz.  Hepimizin  ortak amacı ve gayreti daha mükemmel bir Ayvacık’ı birlikte inşa etmek. Bugün burada sizlerle yaptığımız toplantıda sizleri çalışmalarımız hakkında bilgilendirmek ve her birinizi ayrı ayrı dinleyip İlçemiz adına taleplerinizi almak  için bir araya geldik. Muhtarlarımız yani sizlerle bizler çalışma arkadaşıyız. Ortak Paydamız Ayvacık. Bundan sonrada tabi ki imkanlarımız doğrultusunda aynı aşkla İlçemize hizmetlerimize devam edeceğiz. “ Dedi.

Yerel Buluşmalar toplantısı, İlçe mahalle muhtarlarının taleplerini söylemeleri ve belediye hizmetlerine dair tespitlerini dile getirmesinin ardından sona erdi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması