Spor
Giriş Tarihi : 14-11-2019 18:03

Aztopal'dan Ertuğrul Sağlam açıklaması

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile devam eden görüşmelerden şu ana kadar net bir sonuç alamayan kırmızı Samsunspor yönetimi, Trabzon Hekimoğlu maçına antrenör Recep Sermet Boyar ile çıkma kararı aldı.

Aztopal'dan Ertuğrul Sağlam açıklaması

Samsunspor teknik direktörünü arıyor. Ligde şampiyonluk iddiasını ilerleyen haftalara taşımak isteyen kırmızı beyazlı ekip, bir yandan pazar günü Trabzon deplasmanında oynayacağı Hekimoğlu maçı hazırlıklarını sürdürürken; bir yandan da teknik direktör konusunda hummalı bir çalışma içinde. Genel Menajer Mustafa Aztopal, Ertuğrul Sağlam ile görüşmelerin devam ettiğini ancak atılan somut bir adımın olmadığını söyledi. 

TFF'DEN ÖZEL İZİN ALINDI
Kulüp Başkanı İsmail Uyanık'ın sürpriz görevi bırakma kararının teknik direktör konusunda işlerin yavaşlamasına yol açtığını dile getiren Genel Menajer Aztopal, "Pazar gününe çok az bir zaman kaldı. Ve biz teknik direktör konusunda hala görüşmelerimize devam ediyoruz. Şu anda Ertuğrul Hoca ile anlaştık diyemem. Bunun için bizlerde federasyon ile temasa geçtik ve pazar günü oynayacağımız Hekimoğlu maçı için Recep Sermet Boyar hocamız için özel izin aldık" dedi. 

RECEP HOCA ÇALIŞTIRDI
Pazar günü oynanacak Trabzon Hekimoğlu karşılaşmasında kırmızı beyazlı ekibin kulübende yine Recep Sermet Boyar olacak. Kupa maçı dahil şu ana kadar takımın başında 3 maça çıkan genç antrenörün hiç yenilgisi bulunmuyor. Bugün yapılan antrenmanda antrenör Recep Sermet Boyar yönetiminde yapıldı.