Spor
Giriş Tarihi : 14-05-2020 22:31   Güncelleme : 14-05-2020 22:42

Aztopal'ın haklı isyanı

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Önce insan sağlığı bunda hiç şüphe yok. Ancak bu maçlar oynanacaksa da bizlerde 12 Haziran'da maçları oynamaya başlayabilirdik. Önümüzdeki sezon oynayacağımız rakiplerimiz bizden 1 ay önce ligi tamamlayacak. Biz ne zaman transfer yapacağız ne zaman kamp yapacağız" dedi.

Aztopal'ın haklı isyanı

Yılport Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, tüm hesapları 12 Haziran tarihine göre yaptıklarını ancak Türkiye Futbol Federasyonu'nun 18 Temmuz açıklaması üzerine tüm hesapların yeniden yapılacağını söyledi. Aztopal, "Bugün itibarıyla ilk maçımıza 66 gün var. Bu süre çok. Futbolcuları 66 gün antrenmana tabi tutmamız oldukça güç. Teknik heyetimizle bugün saat 15.00'de bir toplantı yapacağız. Buradan radikal kararlar çıkmasını bekliyorum" dedi.

RAKİPLER BİR AY ÖNDE OLACAK

Genel Menajer Aztopal, AVM'lerin, berberlerin, kuaförlerin açıldığı bir dönemde futbol maçlarının tarihlerinin değişik oynanmasına anlam veremediklerini söyledi. Aztopal, "Önce insan sağlığı bunda hiç şüphe yok. Ancak bu maçlar oynanacaksa da bizlerde 12 Haziran?da maçları oynamaya başlayabilirdik. Samsunspor bu ligden zaten çıkıyor. Ancak önümüzdeki sezon oynayacağımız rakiplerimiz bizden 1 ay önce ligi tamamlayacak. Biz ne zaman transfer yapacağız ne zaman kamp yapacağız burada bir eşitsizlik var" diye konuştu.