Advert
Advert

Bafra'da Doğa Sporları ve Kültür Festivali

SAMSUN'un Bafra ilçesinde düzenlenecek 2'inci Doğa Sporları ve Kültür Festivali'nin 25-29 Temmuz'da yapılacağı belirtildi.

Bafra'da Doğa Sporları ve Kültür Festivali

Samsun'un Bafra ilçesinde bu yıl 2'ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali'nin basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, festival ekibi, belediye personelleri basın mensupları katıldı.

Toplantıda konuşan Başkan Kılıç "Kapıkaya ve Asar Mahallelerimizde düzenlediğimiz festivalimizin heyecanını bu yılda yaşatacağız. Baframızın tarihi değerlerini barındıran Kızılırmak’ın yanı başında Asar Kale ve Paflagonya Kaya Mezarların arasındaki eşsiz manzara ile doğaseverleri 25-29 Temmuz 2018 tarihleri arsında 5 gün boyunca misafir edeceğiz. 2017 yılında olduğu gibi bu yılda kayıt yaptıran misafirlerimiz kamp alanı başta olmak üzere yemek, tepe ve tepeye ulaşımlar, şehir merkezinden tepeye ulaşımlar tamamen ücretsiz olacaktır. Kayıt yaptırmayan festival alanımızı günü birlik ziyaret etmek isteyenler sadece ücretsiz ulaşımdan yararlanabilirler. Geçen yıldan edindiğimiz izlenimler ve gözlemler sonucunda festival alnında yeni düzenlemeler yaptık. Katılımcılarımızı, konuklarımız olarak en iyi şekilde ağırlayabilmek için gereken çalışmalarımızı titizlik ve özenle sürdürdük. Kamp alanındaki eksiklerimizi hızla gidererek festivalimize hazır hale getirdik" dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar