17 HAZİRAN 2019 Pazartesi 11:39
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 31-12-2018 18:28   Güncelleme : 31-12-2018 18:29

Bafra'da Ülkücüler tepkili!.. İttifak adayı MHP'li olmalı

Samsun'da MHP camianın en etkin olduğu ilçelerden biri olan Bafra'da ittifak adayının kendi partilerinden olmasını isteyen ülkücüler; 'Bu dava için ciddi bedeller ödeyen Bafra'da ittifakın adayı ülkücü aday olmalıdır.' dediler. 

Bafra'da Ülkücüler tepkili!.. İttifak adayı MHP'li olmalı

NİCE ŞEHİTLER VERDİK
Samsun'da, AK Parti ve MHP'nin ittifakla büyükşehir belediye başkan adayı Mustafa Demir oldu. İlçe adaylarında yaşanan belirsizlik halen devam ederken Bafra'da yaşayan ülkücüler ilçede ittifak adayının MHP'den olmasını istediler. Bafra'nın, Türkiye'de sembol bir ilçe olduğunu ve bu davaya nice şehitler verildiğini belirten MHP'liler 'belediye başkan adayımız MHP'den olmalıdır.' dedi.

TEPKİMİZ SERT OLUR
AK Parti'nin Samsun'da MHP'ye 2-3 küçük ilçe adaylığı vermesi durumunda MHP'lilerin bu duruma büyük tepki göstereceklerini ifade eden Bafralılar; 'Bu ilçe özeldir. Üstelik ülkücü camianın kalesi durumundadır. Her ne kadar son yıllarda AK Partili belediye başkanları tarafından yönetilse de Bafra şehitler diyarıdır. Bu yüzden MHP'ye Bafra'da üvey evlat muamelesi yapılmasına tepkimiz sert olur.' diye konuştular.

FEDAKARLIK YAPILMALI
İttifakın Türkiye'nin gerçeklerini esas alarak devam ettiğini ve ilk planda manevi duygularla bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde geldiğini dile getiren Bafralı ülkücüler; 'AK Partililer başta olmak üzere ülkücüler de Bafra'da MHP'li bir adayın ilçe belediye başkan adayı gösterilmesinde ortak mutabakatta birleşirler. Bafra diğer ilçelerden farklı olarak Samsun'un gözbebeğidir. Burada bir fedakarlık yapılacaksa Bafra'da aday MHP'li olmalıdır.' şeklinde konuştular.

HERKESE SAYGI DUYUYORUZ
Tüm parti teşkilatının Bafra'da MHP'li bir adayla seçime gidilmesini istediğini belirten ülkücüler; 'Bizler AK Partili yöneticilere saygı duyuyoruz. Onlar da Bafra'da belediye başkan adayının ülkücü bir isimden olmasına itiraz edeceklerini düşünmüyoruz. Biriz kardeşiz ancak hassasiyetlerimizin de dikkate alınıp geçmişimize ve ödenen bedellere herkesin saygı gösterip belediye başkan adayın MHP'den olmasını bekliyoruz.' diyerek sözlerini tamamladılar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA