Güncel
Giriş Tarihi : 19-04-2021 17:22   Güncelleme : 19-04-2021 17:22

Banyo Takımı

Banyo Takımı

Banyolarda kullanılan halı ve kilimler, banyo takımı olarak biliniyor. Paspasların ve klozette kullanılan tekstil ürününün takım halinde olması, aynı zamanda banyo dekorasyonunu de şık bir hale getiriyor. Siz de bu takımları inceleyerek kendi banyonuz için edinebilirsiniz. Önemli olan banyonuzun alanına uygun seçim yapmaktır. Bunun için de mutlaka banyo takımlarında boyutları inceleyerek hareket etmenizi öneriyoruz.

Banyo Takımı Modelleri

Banyo takımlarında çok sayıda model oluyor. Nasıl mı? Modellere baktığınızda askılı olanlar, düz renk olanlar gibi seçimler var. Tasarlanan takımlarda sizin için uygun olan hangisi? klozetin üstünde yerleştirilecek olan parçadan da almak istemeniniz halinde, 2’li ya da 3’lü olan modeller arasından seçim yapmanız gerekecek.

  • Kaymaz taban banyo takımları
  • Düz renk banyo takımları
  • İki parça banyo takımı
  • 3’lü banyo takımı

Gibi çok sayıda seçenek var. Ölçüleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Banyo Takımı Rengi

Banyo takımlarında renk olarak sınır tanınmıyor. Nasıl mı? Renk seçiminizin daha açık renklerden olması, koyu renklerden olması, mor takımlar ya da bordo takımlar gibi farklı pek çok renk arasından yapılması mümkün oluyor. Aynı zamanda kaymaz taban özelliği olmasına, dokusunun yumuşak olmasına dikkat ederek satın almanız öneriliyor. Banyo takımı için seçim yaparken kriterlerinizi belirleyerek hareket etmeniz halinde memnun kalacağınız bir seçim yapmış olacaksınız.

https://www.madamecoco.com/banyo-setleri/ adresi, banyo takımlarına ulaşmanız için modelleri sunuyor.