Advert
Advert
Advert

Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerinin sorularını cevapladı

TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “Zoru Başaranlar” programında üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerinin sorularını cevapladı
Advert

Açılış konuşmalarından sonra soru-cevap şeklinde yürütülen program renkli görüntülere sahne oldu. Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Başkan Eroğlu, gençlerin gönlünü fethetti. Genç bakışı her daim önemsediğini, gençlerin özgüvenli geleceğe dair düşüncelerinin, ülkemiz adına umut verdiğini belirten Başkan Eroğlu, ''Hepiniz büyük başarılar elde eden kardeşlerimizsiniz. İnşallah çok daha zoru başaracak ve güzel işler yapacaksınız. Hem özel hayatınızda hem kariyer hayatınızda sizlere başarılar diliyorum. Zorlukların karşınıza çıkmaması temennisindeyim. Genç bakışı çok önemsiyorum. Hem yaşımızın size yakın olması hem de gelişen, modern dünyaya ayak uydurmalı ve bunun için de sizin bakışınızı yakalamak zorundayız. Gençliğimizi yani sizleri önemsiyoruz. Elimizden geleni yapmanın gayreti içerisindeyiz'' dedi.
Konuşmanın ardından Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerinin sorularını cevaplandırdı.
Bir öğrencinin ''Kadının ve gençlerin siyasetteki yeri nedir, bu dönemde kadınlara ve gençlere ne kadar yer vereceksiniz?'' sorusu üzerine Başkan Eroğlu, gençlerin siyasette olmasını önemsediğini belirtti. Eroğlu, ''Kadınlarımızın ve özellikle gençlerimizin siyasette olmasını ben çok önemsiyorum. Gençlerin çok daha fazla siyaset arenasında olması gerektiğine inanan bir insanım. İnşallah sizin bakışınız siyasete de yansır. Kadınlarımız ise bizim başımızın tacı. Hayatın her alanında kadınlarımız var. Bence bir toplumun gelişmişlik düzeyi de kadınlarımızın ne kadar sosyal hayatta olduğuna, ne kadar siyasette olduğuna, ne kadar iş alanında olduğuna bağlı. O oran yükseldikçe o ülkenin gelişmişlik seviyesi de yükselmekte. Gençlerimiz ve kadınlarımız bundan sonra daha fazla olmalı ve olacaktır'' ifadelerini kullandı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Geliri tabana yayıyorsan sosyal devlet oluyorsun
Kılıçdaroğlu: Geliri tabana yayıyorsan sosyal devlet oluyorsun
Anne ile oğlunu öldürdü, mahkemede 'pişmanım' dedi
Anne ile oğlunu öldürdü, mahkemede 'pişmanım' dedi