25 HAZİRAN 2019 Salı 18:41
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-12-2018 15:25   Güncelleme : 24-12-2018 15:25

Başkan Kul: “Cek-Cakla değil, hizmetlerimizle konuşuyoruz”

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, pazartesi günleri gerçekleştirdiği halk günlerinde vatandaşlarla yüz yüze görüşmeyi sürdürüyor. Projeler ve hizmetleri ile Termelilerin takdirini toplayan Başkan Kul, “Terme’de tek bir sorun kalmayana kadar var gücümüzle, gece gündüz demeden mesai kavramı olmadan çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Kul: “Cek-Cakla değil, hizmetlerimizle konuşuyoruz”

Halkla iç içe belediyecilik yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Belediyesinde başlattığı 'halk günlerini' aralıksız sürdürüyor. Haftanın her pazartesi günü başkanlık makamında, başkan  yardımcıları ve birim müdürleri ile halkı dinleyen  Başkan Kul, Terme halkının sorunlarına çözüm buluyor. Kul’un halk günlerinde çok sayıda gelen ve talepleri yerine getirdiği için teşekkür aldığı da dikkatlerden kaçmıyor.

"AMAÇ DERMAN OLABİLMEK.."
Göreve geldiği günden bu yana belediyecilik anlayışı ile örnek projeler gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Kul, “Belediye Başkanı olduğumdan bugüne kadar sürekli vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla zaten iç içeyiz. Ancak farklı nedenlerden dolayı görüşemediğimiz kardeşlerimizle halk günü uygulamasıyla bir araya gelme imkanı buluyorum. Hizmet ilkemiz, halkımıza daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunmak ve birebir vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, dertlerine derman olabilmek. Vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini karşılamak ise bizlere ayrı bir çalışma azmi kazandırıyor. Bu nedenle de vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

"BAŞIMIZ DİK GEZEBİLİYORUZ.."
"Söz verdiğimiz gibi kentimizi halkımızla birlikte yönetiyoruz" diyen Başkan Kul, “ Terme'de ortak akıl ile hayal bile edilemeyecek projeleri hayata geçirdik. 5 yıl içerisinde ilçemizin hem markalaşma hem de gelişmesi anlamında son derece ilerlediğimizi görüyoruz. Yaptığımız hizmet anlayışı ile başımız dik rahatlıkla sokakta gezebiliyoruz. Bizim yöneticilik anlayışımızda, -cek, -cak yok. Yaptık var, uyguladık var. Siyasetçilerin hepsi gelip geçici ancak yapılan hizmetler kalıcıdır. Bize bu süreçte destek veren Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Samsun milletvekillerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese tüm Terme halkı adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA