Advert
Advert
Advert

Başkan Taşçı: Cumhur, başkanını seçecek, Türkiye şahlanacak!

Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde vatandaşların oylarını istikrar ve milli duruştan yana kullanacağını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Güçlü lider, güçlü hükümet ve güçlü meclisle birlikte Türkiye’nin yükseliş ve şahlanışı daha da güçlenerek devam edecek” dedi.

Başkan Taşçı: Cumhur, başkanını seçecek, Türkiye şahlanacak!
Advert

16 yıldır gerçekleşen tüm seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran’da da milletin kazanacağını ve istikrarın devam edeceğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yeni yönetim sistemiyle birlikte Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla ilerleyeceğini söyledi.

OYUNU MİLLETİMİZ BOZACAK
Türkiye’nin yükselişine, bölgesinde lider bir devlet olmasına karşı olanların aynı safta birleştiğini fakat milletin iktidarına karşı ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türkiye, zor bir seçim sürecinden geçiyor. Hem içeriden hem de dışarıdan milli birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenler, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimler öncesi büyük bir heves içerisinde. Zıt kutupların birbirini çektiği, ihanet şebekelerinin milletin gözünün içine baka baka sarmaş dolaş olduğu bu seçim dönemi, milletimizin feraseti sayesinde Türkiye’nin kazanacağı bir seçimle sonuçlanacak. Millet düşmanlarının unuttukları bir şey var. Pazar günü sandığa gidecek olan milletimiz, yine iktidarı kendi elinden bırakmayacak. Zalimlere korku salan, milletine aşık olan, güçlü lider Recep Tayyip Erdoğan, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda Türkiye’yi şahlandırmaya daha da kuvvetli bir şekilde devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ LİDER

Recep Tayip Erdoğan’ın, milletinin hizmetinde bir nefer olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türk milleti, ömrünü millete hizmet yolunda adayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı güçlü bir meclisle birlikte seçecek. Güçlü lider, güçlü hükümet ve güçlü meclisle birlikte Türkiye’nin yükseliş ve şahlanışını hiçbir güç durduramayacak. Vatandaşlarımız, AK kadrolara vereceği yetkiyle Türkiye’nin kabuğunu kıracağı, yeniden tarih yazacağı günleri hep birlikte görmemizin önünü açmış olacak. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki lider ülke Türkiye, mazlum coğrafyaların da umudu olacak. Bu anlamda tüm vatandaşlarımızı, en önemli vatandaşlık görevlerimizden biri olan oy kullanma işlemi için 24 Haziran günü sandığa gitmeye davet ediyorum” diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ayla     2018-06-23 Vatan millete kim hayırlı olacaksa o kazansın dilerim Türkiye şahlanırmı bilmemde bahçeleri mizde içiki içen insan sürüsü her gece şahlanıyı canlı konserlere çalgılara eşlik edip Kapalı raporu tutup iki belediyenin canlı müzik ruhsatı verdiği duvarı çatısı olmayan açık bahçeler Mahkemenin 2011 de yıkım kararı verdiği ama yıkılcak binada yokki Ramazan boyu betonlan dı yeni dilekçe verdik engellenmedi şikayetçilere takıntılı diyenler bu gece gelsin Atakum De nizevler 214 sok anamız ağlıyo yıllard
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı