Advert
Advert
Advert

Başkan Taşçı’dan müdürlere, “HIZINIZA HIZ KATIN…”

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, düzenli olarak gerçekleştirdiği müdürler toplantısında, birim müdürlerine projeleri daha da hızlandırmaları talimatı verdi.

Başkan Taşçı’dan müdürlere, “HIZINIZA HIZ KATIN…”
Advert

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın Atakum Belediyesi birim müdürleriyle düzenli olarak gerçekleştirdiği toplantıda projeler konuşuldu. Nüfusu 4 yılda yaklaşık 50 bin kişi artan ilçede gerçekleştirilen projelerin, daha da hızlı ilerlemesi talimatı veren Başkan Taşçı, birim müdürlerine “Atakum’un değerine değer katan projeleri daha da hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Projeleri hızlandırın” dedi.

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Hedeflerinin, Atakum’u projelerin ve belediyecilik hizmetlerinin en iyisiyle buluşturmak olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak nüfusu rekor düzeyde artan bir ilçeyi idare ediyoruz. Hızlı nüfus artışıyla aynı oranda hizmetlerimizin hızını daha da artırmak zorundayız. Bu anlamda tüm birim müdürlerimiz, sürdürdüğü projelerin hızına hız katıyor. ‘Hayalimizdeki Şehir Atakum’ hedefine bir an önce varmak için gece-gündüz demeden, gerekirse uyumadan gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, hali hazırda devam eden projeleri tamamlayıp, planlama aşamasında olan projelerimizi bir an önce hayata geçireceğiz. Atakum Belediyesi olarak sorumluluğumuz, vatandaşlarımızı hizmetin en iyisiyle, en hızlı şekilde buluşturmak. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz” diye konuştu.

BİRİMLER ARASI İLETİŞİM ÜST SEVİYEDE

Atakum Belediyesinde birimler arası iletişimin üst seviyede olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesinde tüm birimler çalışmalarını, birbiriyle koordineli olarak sürdürüyor. Birlikten kuvvet doğar anlayışını, belediyecilik faaliyetlerimize yansıtarak, bu koordineli çalışma sonucu yakaladığımız başarıyla, vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlıyoruz. Bunun sonucu olarak da vatandaşlarımızın memnuniyetinden aldığımız güçle, yeni projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Atakum Belediyesi olarak hizmet alanımız içerisinde yer alan 56 mahallesinin tamamına eşit hizmet parolasıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla 200 bin nüfuslu ilçemizde maksimum memnuniyeti hedefliyoruz. Bu hedefle, Türkiye’nin parlayan yıldızı Atakum’u, hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturmuş oluyoruz” şeklinde konuştu.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
alara     2018-04-18 Yoo biz hizmet almıyoruz sahil halkı anket yaptırın bakın mahkeme kararı var halada iki bara teslim edildik neden ilgili her birimden bizlere yazılar geldi dava edin ortak yerlerin işgalini et tik kazandık 2011 de Bimere şikayet ettik çevre müd.lüğü denetimlerde kapalı yerde müzik ya pılıyo cevabını verdi duvarı çatısı olmayan açık bahçede içip şarkılar çığıran insanlar birileri sır tını kime yasladıysa bizde yaradana yasladık ellerimiz açık atakum denizevler 214 sok halkı yaradan affetmez asla
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı