Başkan Topaloğlu sanayi sitesi esnafını gezdi

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven ve beraberindeki heyet ilçede bulunan sanayii sitesi esnafını tek tek ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu sanayi sitesi esnafını gezdi

Başkan Topaloğlu, esnafla bir araya geldi. Gittiği her iş yerinde esnafla uzun uzun sohbet eden Başkan Osman Topaloğlu, esnafın istek ve temennilerini dinledi.
Sanayii sitesinde devam eden doğalgaz altyapı ve elektrik hatları çalışmalarından dolayı yolların bozulduğunu belirten Başkan Topaloğlu, bu yıl içerisinde çalışmaların tamamlanmasının ardından yollarımızda beton yol ve kaldırım uygulamasını gerçekleştirerek standardı yükselteceğiz.’’ dedi. 
Yaptığımız tüm hizmetler halkımızın yaşamını kolaylaştırmak için diyen Başkan Topaloğlu,” Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Hemşehrilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek,19 Mayısı’ı daha modern ve yaşanabilir bir yer haline getiriyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. ”dedi.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ordu'da yönleri farklı mezarlar şaşırttı
Ordu'da yönleri farklı mezarlar şaşırttı
İmamoğlu: Kandilini kutladım
İmamoğlu: Kandilini kutladım