Spor
Giriş Tarihi : 15-09-2020 12:41   Güncelleme : 15-09-2020 12:41

Başkan Yıldırım: Bahattin Samsun'da göbek büyütsün

Başkan Yıldırım, "Bahattin Köse için 1 milyon peşin para verenler oldu. Hekimoğlu istedi vermedim. Bu namus meselesi. Hayatım boyunca paralar kaybettim ama kazandımda. Ben Bahattin için 1.3 milyon euro'mu yakmaya hazırım dedim. Bahattin'i bir sezon oynatmayacağım Samsun'da göbek büyütsün" dedi.

Başkan Yıldırım: Bahattin Samsun'da göbek büyütsün

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir programda Bahattin Köse hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Oyuncuya Trabzon Hekimoğlu ile birlikte bir kulübün 1 milyon euro nakit para teklifinde bulunduğunu ancak kendisinin bu transfere izin vermediğini belirten Başkan Yıldırım, "Bahattin benim en güvendiğim en sevdiğim oyuncuların başında geliyordu. Parasının hesaba yattığı zaman  'Başkanım paramın tamamını yatırmışsınız ben şimdi Samsunspor'da çok mutlu oynarım' diye mesaj attı bana. Bende kendisine Bahattinciğim sen Samsunspor'da oynama kardeşim. Genel Menajer Mustafa Aztopal ağabeyini ara kendine bir kulüp buldur. Benim ağzımdan söz bir kere çıktı. Armaya saygı formaya gelen varsa gelir" dedi.  

BİR SEZON OYNATMAYACAĞIM

Başkan Yıldırım, "Bahattin Köse için 1 milyon peşin para verenler oldu. Hekimoğlu istedi vermedim. Bu namus meselesi. Hayatım boyunca paralar kaybettim ama kazandımda. Ben Bahattin için 1.3 milyon euro'mu yakmaya hazırım dedim. Bahattin'i bir sezon oynatmayacağım Samsun'da göbek büyütsün. Kendisi bir yere gitmek istiyorsa benim paramın tamamını getirecek ya da  oturmaya devam edecek" diye konuştu. 

YERİNE OYUNCU BULAMIYORUZ

Taraftarların sosyal medyadan 'başkanım yerle forvet lazım' diye mesajlarını görüyorum diyerek sözlerine devam eden Başkan Yıldırım, "Ben bunları bilmiyor muyum ama Türkiye'de o bölgeye alacak yerli adam bulamıyorum. Bahattin salaklık yaptı. En güvendiğim en sevdiğim oyuncuların başında geliyordu. Üzülüyorum ama biz dik durmak zorundayız. Samsunspor'a kimse böyle bir şey yapamaz. Ben Bahattin'in yerine alacak adam bulamıyorum" dedi.