Spor
Giriş Tarihi : 23-05-2020 20:52   Güncelleme : 23-05-2020 20:52

Başkan Yıldırım demişti; 'Herkesin tuttuğu takım olacağız'

Tecrübeli spor yorumcusu Serkan Korkmaz, katıldığı bir programda kafasında ki çılgın projeyi Başkan Yüksel Yıldırım'ın Samsunsporla hayata geçirdiğini söyledi.

Başkan Yıldırım demişti; 'Herkesin tuttuğu takım olacağız'

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yakın zamanda katıldığı bir digital yayında söylediği 'kısa sürede herkesin tuttuğu ve sempatisi olan bir kulüp olacağız' sözün üzerinden kısa süre geçmişti ki ilk geri dönüş A Spor eski yorumcusu Serkan Korkmaz'dan geldi. Tecrübeli spor yorumcusu katıldığı bir programda kafasında ki çılgın projeyi Yüksel Yıldırım'ın Samsunsporla hayata geçirdiğini söyledi. 

KIRMIZI BEYAZLI ATKIYLA GEZECEĞİZ
İşte Serkan Korkmaz'ın o programda söyledikleri; "Kafamda bir çılgın proje vardı. Hep istediğim birşey vardı. Global bir iş adamı ateşli taraftarı olan bir takımı alsın borcunu silip alt yapıya destek versin hedefi olsun teknik ekibi profesyonel olsun ben o takımı tutacağım diyordum; galiba yakın zamanda kırmızı beyaz atkılarla gezeceğim kafamda ki profil takım oluşuyor o takım kim mi ? diye tam sorarken program moderatörü tabiki Samsunspor cevabı verdi.  

YILDIRIM BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRECEK
Serkan Korkmaz evet bak sen bile farkına varmışsın Türkiy'ede en doğru işleri yapan bir takım şuan liglerde tüm takımlar indirime giderken ödemeleri covid 19 bahane edip kolaya kaçarken Samsunspor hepsini peşin verdi ve hiç bir indirim yapmadı şuan takip ediyorum alt yapıya mükemmel bir yatırım yapıyorlar 25 Milyon geçmiş. Türkiye'de tarihinde ilkleri göreceğiz."