Spor
Giriş Tarihi : 17-11-2020 15:55   Güncelleme : 17-11-2020 15:55

Başkan Yıldırım Djedje transferini doğruladı

Başkanı Yüksel Yıldırım, geçtiğimiz sezon Kayserispor'da forma giyen Brice Dja Djedje ile ön protokol imzaladıklarını doğruladı.

Başkan Yıldırım Djedje transferini doğruladı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, geçtiğimiz sezon Kayserispor'da forma giyen Brice Dja Djedje ile ön protokol imzaladıklarını doğruladı. Katıldığı bir radyo programında devre arasında yapmayı düşündükleri transferlerle ilgili konuşan kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile güzel bir iletişimimiz var. Devre arasında eksik mevkilere göre hocamızın bizlerden talepleri oldu" diye konuştu. 

TÜM TÜRKİYE İZLEYECEK

Elde ki yabancı oyuncularının her zaman söylediği gibi sonuna kadar arkasında olduğunu vurgulayan kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Transferlerimizin arkasındayız. Yeteneklerini tüm Türkiye görecek. Taraftarlarımızın biraz daha bu oyuncularımıza sabır göstermeleri gerekiyor. Ben sırf taraftar istedi diye transfer yapmam. İnşallah bu kadromuzla sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız. Bu konuda sözümüz var. Olur da çıkamazsak; nedenleriyle beraber çıkar her şeyi konuşuruz" dedi.