Spor
Giriş Tarihi : 19-03-2021 17:11   Güncelleme : 19-03-2021 18:37

Başkan Yıldırım: Hedefimiz 8'de 8

Başkan Yüksel Yıldırım, "Hedefimiz yarın güzel bir oyunla 3 puan alıp ligde ilk defa liderliği devir almak. Artık takım olarak sürprizlere yer vermeyeceğiz! Futbolcuların verdiği bir sözü var: Hedef 8'de 8 yapmak" diye konuştu.

Başkan Yıldırım: Hedefimiz 8'de 8

 Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, takım ve camia olarak yarın akşam Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak GZT Giresunspor karşılaşmasına konsantre olduklarını söyledi. Bu maçı uzun zamandır oynamak için sabırla beklediklerini dile getiren kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Takımımdan yarın güzel futbolla birlikte 3 puan bekliyorum. Ve bu galibiyetle liderliğe yükselip, sezonu zirvede tamamlamak istiyoruz" dedi. 

SÖZ VERDİLER 

Yarın oynanacak kritik GZT Giresunspor maçı öncesinde twitter attığı mesajlarla taraftarları heyecanlandıran kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, zorlu puan mücadelesi öncesinde attığı son tweet ise şu şekilde; "Giresunspor maçı uzun zamandır oynamak için beklediğimiz bir maç... Hedefimiz yarın güzel bir oyunla 3 puan alıp ligde ilk defa liderliği devir almak. Artık takım olarak sürprizlere yer vermeyeceğiz! Futbolcuların verdiği bir sözü var: Hedef 8'de 8 yapmak".

O KUPA SAMSUN'A GELECEK

Başkan Yıldırım, oyuncu grubu ve teknik ekibine güvenlerinin sonsuz olduğunu söyledi. Şehirde bazı kesimin takıma inanmadığını dile getiren kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, twitter hesabından futbolcularının kendi aralarında şampiyonluk sözü verdiğini duyurdu. Başkan Yıldırım dikkat çeken o mesajında şu ifadelere yer verdi; Samsun'da bazı insanlara sezon sonunda Samsunsporlu futbolcular tükürdüklerini yalatacaklar. Bu takım inadına söke söke vura vura şampiyon olacak ve kupayı Samsun'a taraftarlarına getirecek. Bu sözü futbolcular kendi arasında verdi. Ruh Yok diyenlere cevabı verilecek!.