Spor
Giriş Tarihi : 10-08-2020 15:09   Güncelleme : 10-08-2020 15:09

Başkan Yıldırım Kevin Boli açıklaması... Samsunspor'a gelmek için ağladı

Başkan Yüksel Yıldırım, "Boli'nin kulübüyle arasında ki bir evrak sorunu var eğer bugün bu işi çözerse Samsunspor olarak biz kendisiyle sözleşme imzalayacağız. Oyuncu imzanın gecikmesinden dolayı önümde resmen ağladı. O kadar çok bize gelmeyi istiyor" dedi.

Başkan Yıldırım Kevin Boli açıklaması... Samsunspor'a  gelmek için ağladı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, birkaç gündür sosyal medya hesabından bugün ismini açıklayacağı bomba transferin Romanya Ligi'nde Cluj takımının stoperi Kevin Boli olduğunu itiraf etti. Katıldığı bir programda Kevin Boli'ye resmen talip olduklarını ve görüşmelerin son dakikada yaşanan bir evrak eksikliği nedeniyle durduğunu ifade eden Başkan Yıldırım, transferle ilgili şunları söyledi; Kevin Boli bizim transfer etmek istediğimiz bir oyuncu. Kendisiyle görüştük her şey hazır. Boli'nin kulübüyle arasında ki bir evrak sorunu var eğer bugün bu işi çözerse Samsunspor olarak biz kendisiyle sözleşme imzalayacağız. 

EVRAK EKSİK OLUNCA ... 

Bizim yıldız dediğimiz oyunculardan biri Boli'ydi. Ailece futbolcular. Kevin'i istiyoırum. Şu anda anlaşmadık. Biz anlaştığımız zaman hemen açıklayacağız. Pazartesi'ye açıklayacağımı duyurduğum isim Kevin Boli'ydi.  Çocuk ağladı önümde imzanın gecikmesinden dolayı. Samsunspor'a imza atamadığı için resmen göz yaşı döktü. O kadar çok istiyor bize gelmeyi. Boli'yi Türkiye'de bir çok Süper Lig takımı da renklerine katmak istiyor. Ancak biz projemizi anlattık ve bizi tercih etti".