Spor
Giriş Tarihi : 05-12-2020 21:22   Güncelleme : 05-12-2020 21:22

Başkan Yıldırım: Samsunspor gözümde tütüyor

Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım, yoğun bakımdan çıktıktan sonra yaşadığı süreci 5 madde halinde sevenleriyle paylaştı. Hasta yatağında bile Samsunspor'u düşünen Başkan Yıldırım, İlk canlı maçımı seyretmek gözümde tütüyor. İnşallah ayağım uğurlu gelecektir" dedi.

Başkan Yıldırım: Samsunspor gözümde tütüyor

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yoğun bakımdan çıktıktan sonra hasta yatağında yaşadığı sıkıntılı süreci sevenleriyle paylaştı. 5 madde halinde Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat ile birlikte karşılaştıklarını detaylarıyla açıklayan Başkan Yıldırım'a taraftarlar 'geçmiş olsun başkanım' mesajlarıyla moral vermeye çalıştı. İşte Başkan Yıldırım'ın madde madde twitter hesabından yazdığı notlar; 

1. Asbaşkan Mustafa Kemal Erkanat ile iki haftadır İstanbul'da özel bir hastanede yoğun bakımda kovid-19 tedavisi görüyoruz. Ben iki hafta yoğun bakımda korona virüs ile mücadele ettikten sonra dün sağlık durumumun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan normal odaya kondum.

2. Mustafa Kemal Erkanat kardeşimin ise durumunun ciddiyeti hala devam etmekte olup ve tedavisinin 1-2 hafta daha yoğun bakımda devam edeceği doktorlar tarafından ifade edildi. Sonra da normal tedavi dönemi başlayacak.

3. Her ikimizde yoğun bakımdaki tedaviler üç seans "Kök Hücre" tedavisi uygulaması gördük. İkimiz içinde kök hücre tedavisi çok başarılı bir sonuç verdi.

4. Yaklaşık 2 hafta daha hastanede olacağım ve tam olarak iyileşene kadar burada kalacağım söylendi. Fizyotrapist ile akciğer temizleme işlemlerine dünden beri başladım. İnşallah Allah'ın izni ile bu baş belası Korona'dan Mustafa Kardeşim ile yakın zamanda kurtulacağız.

5. Bu sezon başından beri sağlık problemlerim ile mücadele etmekten henüz hiç Samsunspor maçına gidip tribünlerden canlı bir maç seyredemedim. İlk canlı maçımı seyretmek için sabırsızlanıyorum. Samsunspor gözümde tütüyor. İnşallah ayağım uğurlu gelecektir.