Spor
Giriş Tarihi : 15-01-2021 18:15   Güncelleme : 15-01-2021 18:15

Başkan Yıldırım: Savicevic bu ligin en kaliteli oyuncularından birisidir

Başkan Yıldırım, "Takım olarak bir kırmızı çizgilerinin olduğunu ifade eden kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Savicevic bu ligin en kaliteli oyuncularından birisidir. Sizi topu ayağında olana bakmayın. Şirket ve Dernek Yönetim Kurulumuzun ve benim tek derdim ve sevgimiz var o da Samsunspor. Gerisi boş ve teferruattır" dedi.

Başkan Yıldırım: Savicevic bu ligin en kaliteli oyuncularından birisidir

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyada Vukan Saviceviç hakkında yapılan olumsuz eleştirelere cevap verdi. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım,  "Amacımız Samsunspor'da yeni takım kurmak değil, Türkiye'nin en Örnek ve Yeni bir Kulübünü Avrupa Standartlarında yaratmaktır. Bunu da Allah'ın izniyle İnşallah bir yıl içinde tamamlamayı düşünüyoruz. Bize önerilen oyuncuları beğenmedik. Hocamızın oyun stiline uymuyor" dedi. 

BİZİM DE KIRMIZI ÇİZGİMİZ VAR 

Takım olarak bir kırmızı çizgilerinin olduğunu ifade eden kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Savicevic bu ligin en kaliteli oyuncularından birisidir. Sizi topu ayağında olana bakmayın. Şirket ve Dernek Yönetim Kurulumuzun ve benim tek derdim ve sevgimiz var o da Samsunspor.  Gerisi boş ve teferruattır. Samsunspor'umuzun son 3 yıldan beri var olma mücadelesi için biz aralıksız, durmaksızın çalismaya devam ediyoruz" diye konuştu.