Spor
Giriş Tarihi : 11-08-2020 12:51   Güncelleme : 11-08-2020 12:51

Başkan Yıldırım: Sıradan bir golcü almayacağız

'Biz öyle sıradan forvet almak istemiyoruz. Paraya kıyacağım. Belki de en pahalı transferimiz bir forvet oyuncusu olacak. Niye; çünkü ben her maçta yediğim golün bir fazlasını attığım sürece kazanan her zaman biz olacağız'

Başkan Yıldırım: Sıradan bir golcü almayacağız

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer edecekleri forvet oyuncusunun sıradan bir isim olmayacağını söyledi. Transfer konusunda son derece çarpıcı açıklamalarda bulanan Başkan Yıldırım şunları söyledi; Biz öyle sıradan forvet almak istemiyoruz. Paraya kıyacağım. Belki de en pahalı transferimiz bir forvet oyuncusu olacak. Niye; çünkü ben her maçta yediğim golün bir fazlasını attığım sürece kazanan her zaman biz olacağız. 

TARAFTARIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ 

Taraftarımıza tribünde rahat ve keyif alacakları maçlar izlettirmek istiyorum. Ertuğrul Sağlam hocamda 4-3-3 oyun düzeninde oynatacağı bir Samsunspor'da ileri üçlü hem forvet kanat olacak hem de forvet oynayabilecek. Bizim forvetimizin kanatlarda da oynayabilecek özellikte olması şartını koyduk. Yanı bu üç hücum oyuncusu ileri de devamlı değişerek kanat forvet artık üç tane forveti olan  üç tane kanadı olan böyle bir hücum hattımız olacak. 

OYUNCULAR GELMEK İSTİYOR

Şimdi bizim forvet konusunda problemimiz var; seçememe problemimiz var. Bizim şu an 7 oyuncu evet dedi bize gelmek istiyor. Bunlar İtalya, İspanya ve birçok Avrupa liglerinde oynayan futbolcular. Ve bunların hepsi çok iyi oyuncular. 3 - 4 tanesi milli takım oyuncusu. Biz Samsunspor'a oyuncu transfer ederken biz Ertuğrul Hoca ile şunu söyledik; bizim sokağa atacak bir kuruş paramız yok. Ama biz ucuz futbolcu da almak istemiyoruz. Çünkü ucuz oyuncu aldığında tutma şansı az".