Spor
Giriş Tarihi : 24-05-2021 12:19   Güncelleme : 24-05-2021 12:19

Başkan Yıldırım, yeni sezon hazırlıklarına başlıyor

Twitter hesabından bir takipçisinin, 'Başkanım ses var, soğumuyor acımız sen konuşmadan. Ne diyorsan uyar, kafana göre'. mesajına yanıt olarak kırmızı beyazlı ekibin başkanı Yüksel Yıldırım, "Başkanı takip etmeye devam edin lütfen. Kısa bir Reklam arası aldık... Haziran başında yeni bir beyaz sayfa açıyoruz" dedi.

Başkan Yıldırım, yeni sezon hazırlıklarına başlıyor

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezon hazırlıklarının Haziran ayınının ilk haftasında başlayacağını söyledi. Süper Lig umutlarını play off yarı finalde Altınordu'ya mağlup olarak yitiren kırmızı beyazlı ekipte, camia da büyük mateme neden olurken; Başkan Yüksel Yıldırım'ın sosyal medya hesabından bu mesajı taraftarları biraz olsun kendine getirdi. 

BEYAZ BİR SAYFA AÇIYORUZ

Twitter hesabından bir takipçisinin, 'Başkanım ses var, soğumuyor acımız sen konuşmadan. Ne diyorsan uyar, kafana göre'. mesajına yanıt olarak kırmızı beyazlı ekibin başkanı Yüksel Yıldırım, "Başkanı takip etmeye devam edin lütfen. Kısa bir Reklam arası aldık... Haziran başında yeni bir beyaz sayfa açarak gelecek sezonun transfer ve yönetim çalışmalarına başlıyoruz" diyerek yanıt verdi.