Spor
Giriş Tarihi : 13-05-2021 18:59   Güncelleme : 13-05-2021 18:59

Başkan Yıldırım'dan TFF'ye çağrı ... Final seyircili oynansın

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "TFF'ye çağrımdır. Final maçını 3'te 1 oranında seyircili oynatması. Ve bunuda iki takıma yarı yarıya vermesi. İyi alınacak önlemlerle Türkiye'de seyircili maçların oynanabileceğini göstermemiz gerekiyor" dedi.

Başkan Yıldırım'dan TFF'ye çağrı ... Final seyircili oynansın

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Süper Lig hayallerini play off maçlarının ardından gerçekleştireceklerine inandığını söyledi. Yıldırım, play off finalinin 3'te 1 oranında taraftarlı oynanması yönünde TFF'ye çağrıda bulundu. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım konuyla ilgili olarak şunları söyledi; Temennim TFF'nin final maçını 3'te 1 oranında seyircili oynatması. 

SEYİRCİLİ OYNANABİLDİĞİNİ HERKESE GÖSTERELİM 

Ve bunuda iki takıma yarı yarıya vermesi. İyi alınacak önlemlerle Türkiye'de seyircili maçların oynanabileceğini göstermemiz gerekiyor. Zira Şampiyonlar Ligi finali biliyorsunuz ülkemizden alındı. Söylenen Türkiye'nin seyircili maç oynanmaya uygun olmadığı. Biz de play off fianilini seyircili oynatarak dünyaya Türkiye'de hiçbir sorunun olmadığını gösterebiliriz".

Yıldırım: Final için İSTANBUL'u işaret etti 

 Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, basın mensuplarıyla birlikte yaptığı söyleşide 'play off finalini hangi şehirde oynamak istersiniz' sorusuna İstanbul yanıtını verdi. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Süper Lig hayalimizi gerçekleştirebilmek için play off maçları oynayacağız. Birbirinden zorlu karşılaşmalar oynayacağız. Takım olarak Süper Lig'e çıkmaya hazırız. Finalin ulaşımı kolay şehirlerde oynanmasını isteriz. Örneğin Ankara ve İstanbul gibi. Çünkü buralara direkt uçuşlar var. Hava sıcaklığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Rakibimizin kim olacağı hiç önemli değil. Şehir olarak ise Samsunspor olarak bize en ideal yer İstanbul'dur" diye konuştu.