Spor
Giriş Tarihi : 23-06-2020 15:40   Güncelleme : 23-06-2020 15:40

Başkan Yüksel Yıldırım bombaladı! Sahtekar Samsunlu istemiyoruz

Yılport Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım, "Sahtekar Samsunlu istemiyoruz. Biz gerçek Samsunlu, Samsunsporlu istiyoruz. Stada gelip cebinden para verip; 90 dakika takımları için bağırıp sesi kısılan, evine yenildiğimizde mutsuz, yendiğimiz de mutlu dönen insanlarla beraber olmak istiyoruz. Mutluluğu bunlarla bulacağız. diğerleriyle değil" diye konuştu.

Başkan Yüksel Yıldırım bombaladı! Sahtekar Samsunlu istemiyoruz

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kraldan çok kralcılık yapanlara sert çıktı. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Üzüldüğüm bir nokta var. Kraldan çok kralcılık yapanlar vardı. Geçen sene ben, İsmail Uyanık ile Samsunspor'da beraberken Samsunsporlu eski oyuncular kendilerini imparator, kral yapanlar oldu.  Bu sene Samsunspor şampiyon oldu bir kere olsun takımlarını tebrik eden ve destekleyici hiçbir paylaşımları olmadı. Biz bir Manisa FK'yı yendik 3-1 kalkıpta bir kutlama mesajı yollamadılar. Neden bu sessizlikleri. Biz kötülük mü yaptık. Hani Samsunsporluydular" dedi. 

MUTLULUĞUN FORMÜLÜ ÇOK AÇIK 

Kendisiyle birlikte ekibinin başarılı olduğunu söyleyen Başkan Yıldırım, "Takımın başına teknik direktör olarak Ertuğrul Sağlam gelmiş, bizler Samsunspor için çalışıyoruz. İnsanlar arkamızdan işler çeviriyorlar; gerçekten üzülüyorum. Sahtekar Samsunlu istemiyoruz. Biz gerçek Samsunlu'lar istiyoruz. Stada gelip cebinden para verip; 90 dakika takımları için bağırıp sesi kısılan, evine yenildiğimizde mutsuz, yendiğimiz de mutlu dönen insanlarla beraber olmak istiyoruz. Mutluluğu bunlarla bulacağız. diğerleriyle değil" diye konuştu. 

BESLENME DAMARLARI KESİLİNCE ...

Diğerlerinin hep rant ve çıkarları peşinde koştuğunu söyleyen kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım şunları söyledi; "Ne zaman besleme damarları kesildi, adamlar Samsunsporluluğu bıraktı. Samsunsporluluk böyle mi oluyor. Geçmişte Samsunspor'a hizmet etmiş bir sürü insanlar var  Bir çoğu olumlu şeyler söylüyor.  Ama bazıları böyle üst akılım diyordu; böyle Samsunsporluyuz, şöyle Samsunsporluyuz diyorlardı Ne oldu ? Ertuğrul Hoca'yı kimse tebrik etmedi. 6 puan geriden gelip 10 puan öne geçtiler. Helal olsan hocamıza, bravo işte Samsunsporlu bu gerçek Samsunsporlu demediler. Yüksel Yıldırım; senden böyle bir başarı beklemiyorduk ama yaptın, bizleri mutlu ettin teşekkür ederiz başkanım demiyorlar."