Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-10-2019 14:54   Güncelleme : 26-10-2019 15:31

BAŞKANLARIMIZIN DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMELERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Belediye Başkanlar Birliği Genel Muhasibi Süleyman Kaldırım, Samsun Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’yı makamında ziyaret ederek Belediye Başkanlar Birliği’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

BAŞKANLARIMIZIN DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMELERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

GÖNÜLLÜ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Belediye Başkanları Birliği’nin mevcut belediye başkanlarının özlük haklarının iyileştirilmesi hakkında Yerel Yönetimler Yasa Taslağına görüş bildirdiğini belirten Kaldırım, Türkiye’nin bütün belediye başkanları için Ankara’daki merkezlerinde gönüllü danışmanlık hizmeti verdiklerini, belediyelerin mevzuat ve yönetmeliklerinin uygulanmasında ortaya çıkacak aksaklıkları giderebilmek için de seminer çalışmaları yürüttüklerini sözlerine ekledi.  

ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Belediye Başkanlar Birliği Genel Muhasibi Süleyman Kaldırım’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ayvacık’ta tam bir gönül belediyeciliği icra ettiklerini ve Ayvacık’ın turizmden daha fazla ekonomik pay alabilmesi için alt yapı çalışmalarına hız verdiklerini kaydetti.

Ziyaret sonunda Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Belediye Başkanlar birliği formunu imzalayarak Belediye Başkanlar Birliğine üye oldu.