Güncel
Giriş Tarihi : 23-06-2022 17:21

Bioderma

Bioderma, 40 yıllık tecrübesi ile cilt sorunlarına ve bakımına yönelik ürünler üreten, Fransız merkezli bir cilt kozmetik markasıdır.

Bioderma

Profesyonelce geliştirilmiş formülasyonlarla üretilen bu ürünler dünya çapında güvenle kullanılmaktadır. Tüm cilt tipleri ve tüm cilt sorunları için markalı ürünler dermatologlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Bioderma ürünler oldukça yaygın ve uygulama alanlarında da iş görüyor. Kullanıcıların ilgisini çeken marka aynı zamanda dünyanın en popüler cilt kozmetiği markalarından biridir. Çoğu durumda, kullanıcının tercihine bağlı olarak farklı ürün serilerinde sunulan ürünler tercih edilmektedir.

Bioderma Makyaj Ürünleri

Her kadının makyaj tutkusu için üretilen Bioderma bb krem, kırmızımsı olmaya meyilli hassas ciltler için uygundur. Nemlendirici, yatıştırıcı, cilt tonunu dengeleyen bu ürün aynı zamanda kapatıcı özelliğe de sahiptir. Krem günlük kullanıma uygundur ve temiz cilde iyi dağılmış şekilde uygulanmalıdır. Bioderma Doğal bitkilerden elde edilen tonik, duşta ıslak cilde uygulanmalı ve iyice durulanmalıdır. Cildi arındırarak anında rahatlar ve besleyici bir etkiye sahiptir. Sadece günlük kullanım için değil, her yaştan insan için uygundur. Parmak uçlarınızla cilde bir tonik uygulayarak yüzü iyice temizleyin.

Her Cilde Uygun Bioderma Ürünleri

Kuru, çok kuru, şiddetli cilt kuruluğu olan kişiler için üretilmiş Bioderma atoderm, cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Bol ve yenileyici aktif bileşenleri sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Cildi dış etkilerden koruyan bu ürün dikkat çekiyor. Kombinasyonlar ve yağlı cilt sorunları için geliştirilmiştir, Bioderma Sebium ürünleri cildin dengesini korumaya yardımcı olur. Cildi derinlemesine temizlemek için yüz yıkama jeli olarak kullanılır. Cebium ürünleri günlük kullanıma uygundur ve cildin yağ dengesinin ayarlanmasına da yardımcı olur. Tüm cilt sorunlarına çözüm olarak ürünü üreten Bioderma'yı güvenle tercih edebilirsiniz. https://www.kozmela.com/bioderma sitesinden ürünlere ulaşabilirsiniz.