25 HAZİRAN 2019 Salı 18:40
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-12-2018 17:20   Güncelleme : 24-12-2018 17:25

BİZ İLKADIM'A İNANDIK İLKADIM BİZE İNANDI

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, 'Hangi işi yaparsanız yapın inanmayanlar kazanamaz. Biz İlkadım'a inandık, İlkadım bize inandı.' dedi.

BİZ İLKADIM'A İNANDIK İLKADIM BİZE İNANDI

REKOR OYLA SEÇİMİ KAZANACAĞIZ
Seçim çalışmalarına devam eden ve İlkadım'da halk buluşmalarını sıklaştıran İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan; 'inanmak yolu yarılamaktır.  Biz İlkadım halkına inadık, İlkadım'da bizler inandı. Nasip olur aday gösterilmemiz halinde İlkadım'da rekor oyla belediye başkanlığı seçimlerini kazanacağımızı düşünüyorum. 8 aydır sahadayım, halkımın gözlerinde o ışıltıyı görüyorum.' dedi.

İLÇEMİN SORUNLARINI BİLİYORUM
İlkadım'a hizmet edebilmenin gururunu yaşamak için bu yola baş koyduğunu söyleyen Arslan; 'Benim parayla pulla işim olmaz. Şükürler olsun ki helalinden kazandık, helalinden yedik. İlkadım'da 50 yıldır ikamet eden biri olarak ilçemin sorunlarını, beklentilerini, özlemlerini çok iyi biliyorum. Halkımızın bizlerden beklediği hizmet anlayışını uygulayarak yeni bir dönemin ateşini yakacağız.' diye konuştu.

GENÇLERİMİZE İŞ İMKANI GELECEK
İlkadım'da işsizlik konusuna özen göstereceğini ve göreve gelmesi halinde gençlere iş imkanı sağlayacak projeleri hayata geçireceğini sözlerine ekleyen Arslan; 'Bu can bu tende olduğu sürece hayatımın bundan sonraki kısmı milletimize hizmet etmekle geçecek. Kimseye özel bir iltimas sağlamadan adil bir yönetim modeliyle İlkadım'a hizmet edeceğiz. Bizim anlayışımız da 'Sen-Ben' yok, 'Biz' varız' denilecek.' şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA