Güncel
Giriş Tarihi : 28-01-2021 12:43   Güncelleme : 28-01-2021 12:43

Bluz Modelleri

Kadınlar için güzel giyinmek kadar rahat giyinmek de önemlidir.

Bluz Modelleri

Özellikle de bir iş toplantısında, bir sunumda ya da özel bir yemekte şık görünmek aynı zamanda rahatlığı da gün boyu hissetmek için en çok tercih edilen parçalardan biri de bluz modelleridir. Kullanımından yana herkesi memnun eden ve içerdiği çeşitli kumaş alternatifleri ile farklı kombinlere yakışan bu modeller bedenlerinize tam oturur. Her bedene özel kesimiyle, bol modelleriyle ve dar modelleriyle dikkat çeken bluzleri her kombinde kullanabilirsiniz.

Klasik Bluz Modelleri

Klasik bir kombin yapmanız gerektiğinde ve bu kombinler içinde kendinizi rahat hissetmek istediğinizde, hareketlerinizin dar kalıplar içerisinde kısıtlanmasını istemediğiniz zaman klasik bluz modellerinden tercih edebilirsiniz. Yaka kısımlarından etek kısımlarına kadar daha ağır şekilde desenlerin ve renklerin kullanıldığı bu modellerde saten kumaşlar daha fazla ilgi görüyor. Bordo, zümrüt yeşili ve hardal sarısı gibi ağır renk tonları tercih ediliyor.

Spor Bluz Modelleri

Spor kombinlerinde bluz modeli kullanmak isteyen bayanlara özel ise gömlek tarzında kesime ve desenlere sahip olan modeller dikkat çekiyor. Kullanımından yana her mevsim memnun kalınan bu modelleri almak için https://www.dilvin.com.tr/kadin-bluz-modelleri adresine giriş yapmanız yeterlidir. Tek tıkla erişim sağlayabilirsiniz. İster mobil cihazlardan ister masaüstü cihazlardan giriş yaparak online alışverişin keyfini, bütçenize ve tamamen tarzınıza uygun bir şekilde çıkarmaya başlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat girebilirsiniz.