Spor
Giriş Tarihi : 14-11-2020 17:41   Güncelleme : 14-11-2020 17:41

Bodrum Gökdeniz'i konuşuyor

Samsunlu 17 yaşındaki file bekçisi 1.95'lik Gökdeniz Yılmaz Bodrumspor'da taraftarın sevgilisi oldu...

Bodrum Gökdeniz'i konuşuyor

Samsunspor' dan Antalyaspor' a transfer olduktan sonra 2.lig kırmızı grupta mücadele eden Bodrumspor A.Ş ye kiralanan 1.95'lik Samsunlu kaleci Gökdeniz Yılmaz bu hafta oynadıkları maçta Karacabey Belediye A.Ş' yi 2-1 yenerken, Gökdeniz Yılmaz kalesinde devleşerek takımının galip gelmesinde büyük rol oynadı.

17 yaşındaki başarılı file bekçisi Gökdeniz Yılmaz halen Antalyaspor'un anlaşmalı futbolcusu olmasına rağmen büyük takımlarında radarında olan kalecilerin başında geliyor. Özellikle son dönemde kalesinde büyük sıkıntılar yaşayan ve yönetimden devre arasında kaleci transferi isteyen Sergen Yalçın'a bazı kesimler tarafından da Gökdeniz Yılmaz'ın isminin önerildiği  de gelen haberler arasında yer alıyor. Genç kaleci takımının başarısı için  ter dökmeye devam ederken başarılarıyla da hem Samsunluların hem de Bodrumspor'a gönül verenlerin sevgisini kazanmaya devam ediyor.

Ligde sondan 1. durumda iken ligin 5. sırasında yer alan Karacabeyspor'u yenerek topladığı puanlarla 11.sıraya yükselen ve play-Off lara kalma umudunu artıran Bodrumspor'un oynadığı son 5 maçta kalesinde geçit vermeyen Gökdeniz Yılmaz hem teknik heyetin hem de taraftarların gözdesi oldu.