Güncel
Giriş Tarihi : 29-04-2022 01:25

Bodrum Gümbet’teki En İyi Plajlar

Bodrum adı geçince aklımıza turizm harikası kelimesinin gelmesi de kaçınılmaz oluyor.

Bodrum Gümbet’teki En İyi Plajlar

Tarihi ve doğal yapısıyla, sıcaklığıyla ve hareketle gece yaşantılarıyla hayatımızda kendisine bir yer edinen Bodrum’daki en iyi plaj nerededir? Nerede denize girsem daha iyi olur ? diye düşünüyorsanız bu yazımız tam size göre. Sessiz sakin bir yerde denizime girerim diyorsanız Mazı Koyu sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Berrak ve sıcacık bir deniz isteyenlerin tek adresi ise kesinlikle Torba Koyu olacaktır. Ben daha fazla kalabalık ve eğlenceyi tercih ediyorum derseniz de Aspat ve La Mer Beach ise sizi memnun edecektir.

Bodrum Gümbet’te Gitmeniz Gereken Yerler

Bodrum’un en gözde mekanı Gümbet’e geldiyseniz ve nereye gitsem diye düşünüyorsanız size biraz yardımcı olalım. Gün içerisinde düzenlenen eğlenceli tekne turlarına ne dersiniz? Peki Bodrum Kalesi, görülesi Yel Değirmenleri, çok eğlenebileceğiniz barlar sokağı. Ve tabii en özeli Bodrum Antik Tiyatrosunda olacak olan festivalleri en ön sıradan izlemek. Bu sıraladığımız yerlerde olmak için eminiz ki can atacaksınız. Ayrıca Gümbet otellerinde konaklayarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Bodrum Gümbet’te Konaklama

Gümbet’e adım attıysanız kalabileceğiniz çok fazla alternatif olduğunu kesinlikle unutmayın. 5 yıldızlı lüks Gümbet otellerine, en uygun fiyatlı otel ve apartlara, günlük kiralayabileceğiniz evlere göz atabileceğiniz Neredekal.com sizlere bu noktada kucak açacak. Hemen siteyi ziyaret ederek Bodrum Gümbet otel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Çok fazla seçenekte kaybolmadan sizler için en iyi tesisleri ayağınıza kadar getiren bu yerden faydalanmayı ihmal etmeyin. Bizden söylemesi.