Spor
Giriş Tarihi : 11-10-2020 19:01   Güncelleme : 11-10-2020 19:01

Boli: İstanbulspor'a karşı oynamak istiyorum

Kırmızı beyazlı ekipte sağlık ekibinin, tecrübeli stoperi 17 Ekim Cumartesi günü oynanacak olan İstanbulspor karşılaşmasına yetiştirmek için adeta seferber olduğu öğrenildi. Boli'nin de zorlu maçta forma giymek istediğini teknik ekibe bildirdiği iddia edildi.

Boli: İstanbulspor'a karşı oynamak istiyorum

Yılport Samsunspor'un savunmadaki en önemli isimlerinden biri olan Kewin Boli'nin sakatlığının hızla iyileşmesi camiada yüzleri güldürdü. Fildişi Sahilli oyuncu sağ ayağında yaşadığı sakatlık nedeniyle Akhisarspor karşılaşmasında forma giyememişti. Liglerin Milli maç arasına girmesi 29 yaşındaki savunmacı için büyük şans oldu. Bandırmaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Kevin Boli, önceki gün takımdan ayrı düz koşulara başladı. 

SAĞLIK EKİBİ YAKIN TAKİPTE 

İyileşme sürecinin Samsunspor'un maç yapmadığı haftaya denk gelmesinden dolayı Boli, İstanbulspor maçında formayı kaptırmak istemiyor. Kırmızı beyazlı ekipte sağlık ekibinin, tecrübeli stoperi 17 Ekim Cumartesi günü oynanacak olan İstanbulspor karşılaşmasına yetiştirmek için adeta seferber olduğu öğrenildi. Boli'nin de zorlu maçta forma giymek istediğini teknik ekibe bildirdiği iddia edildi.