Spor
Giriş Tarihi : 08-09-2020 17:26   Güncelleme : 08-09-2020 17:26

Boli ve Gyasi banko

Giresunspor ile oynanan hazırlık maçında ilk 11 de şans bulan Kewin Boli ve Gyasi sergiledikleri performansla göz doldurdu. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu iki oyuncuya Altay deplasmanında ilk 11'de şans vermesi bekleniyor.

Boli ve Gyasi banko

Yılport Samsunspor'da yabancı oyunculardan Kewin Boli ve Gyasi Giresunspor karşılaşmasındaki performanslarıyla dikkat çekti. Plumain, Savicevic ve Yameogo'nun bir adım önüne geçen Boli ve Gyasi'nin sezonun açılış maçında oynanacak Altay deplasmanında ilk 11'deki yerlerinin garanti olduğu iddia edildi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın özellikle Boli hakkında kararının net olduğu gelen bilgiler arasında. 

KADRO BÜYÜK ÖLÇÜDE NETLEŞTİ 

Öte yandan kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Sağlam'ın Altay deplasmanında diğer banko isimlerinin Nurullah Aslan, Yalçın Kılınç, Kerem Can, Erhan Kartal, Gökhan Alsan ve Burak Çalık olması yüksek ihtimal olarak göze çarpıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın son kararını bu hafta içinde yapılan antrenmanlar sonrasında vermesi bekleniyor. Samsunspor'da futbolcuların forma rekabeti ise en çok teknik ekibin yüzünü güldürüyor.