Spor
Giriş Tarihi : 24-04-2021 13:42   Güncelleme : 24-04-2021 13:42

Boluspor - Samsunspor Maçı Hangi Kanalda yayınlanacak?

Kırmızı beyazlı ekibin, Pazar akşamı oynayacağı kritik Boluspor karşılaşması Bein Sports Max 1'den naklen yayınlanırken: TRTspor ise tam maçları dönüşümlü olarak yayınlanacağını duyurdu.

Boluspor - Samsunspor Maçı Hangi Kanalda yayınlanacak?

 TFF Birinci Ligi'nde şampiyonluk umutlarını son 3 maça taşıyan Yılport Samsunspor'da gözler yarın akşam oynanacak zorlu Boluspor karşılaşmasına çevrildi. Son haftalarda kaybedilen puanların ardından kazanılan Bursaspor karşılaşmasıyla yeniden bir hava yakalayan kırmızı beyazlı ekibin Pazar akşamı oynayacağı zorlu karşılaşma TRTspor'dan dönüşümlü olarak yayınlanacak. 

TÜM MAÇLAR 23.30 DA 

 Tüm maçların aynı gün ve saatte oynanacak olması nedeniyle Trtspor 1.ligdeki tüm karşılaşmaları dönüşümlü olarak ekranlara getirecek. Samsunspor’un Boluspor maçıda Bein Sports Max 1 se sabit olarak, Trtspor ekranlarında ücretsiz bir şekilde diğer maçlarla beraber dönüşümlü olarak ekrandaki yerini alacak. Kırmızı beyazlı taraftarlar, Samsunspor maçıyla beraber özellikle GZT Giresunspor ve Adana Demirspor'uin oynayacağı maçları da büyüteç altına alacaklar.