Spor
Giriş Tarihi : 25-01-2021 12:46   Güncelleme : 25-01-2021 12:46

Brice Dja Dje tam not aldı

Kırmızı beyazlı ekibin; yeni transferi Brice Dja Dje ilk maçında herkesi kendine hayran bıraktı. Sahadaki pozitif görüntüsünün yanı sıra dikine oynaması ve agresif tutumu özellikle taraftarların büyük beğenisini kazandı.

Brice Dja Dje tam not aldı

Yılport Samsunspor'un devre arası transferleri dün akşam oynanan Altay karşılaşmasıyla ilk kez görücüye çıktılar. Aralarında öyle bir isim vardı ki daha ilk maçında büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. En son Kayserispor forması giyen ve kısa bir süre boşta kaldıktan sonra kırmızı beyazlı ekibin devre arasında renklerine kattığı Brice Dja Dje oyunda kaldığı süre içinde sergilediği performans ve agresif görüntüsüyle taraflı tarafsız herkesin büyük beğenisini kazandı. 

TARAFTARIN SEVGİLİSİ OLDU

Orta sahada bir dinamo gibi sürekli hareket halinde olan; hücumlarda dikine oynayan ve tatlı sert kişiliğiyle oyun yapısıyla taraftarların büyük sevgi gösterilerinde bulunduğu Dja Dje sosyal medyada günün adamı oldu. Samsunsporlu taraftarlar; bu tarz bir oyuncu profiline duydukları özlemi Dja Dje ile giderdiklerini ve ilerleyen sürede bu oyuncunun takıma büyük katkı sağlayacağını konuştular. Brice Dja Dje, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istediklerini söyledi.