Advert

'BRÜTÜS' YAZISI MAHKEMELİK OLDU

Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Musa Gün tarafından kaleme alınan 'Bafra'nın hain brütüsü' başlıklı yazısı nedeniyle Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yazıyı mahkemeye taşıdı.

'BRÜTÜS' YAZISI  MAHKEMELİK OLDU

GÜN: SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM
Bafra'nın renkli ofset tek günlük gazetesi olan Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Musa Gün'ün, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'la ilgili yazdığı 'Bafra'nın hain brütüsü' başlıklı yazısını yargıya taşıdı. Başkan Kılıç'ı yazısında Bafra'daki bilboardların büyük bir bölümünü Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e vererek kendi ilçesinden büyükşehir belediye başkanı olarak görev yapan Zihni Şahin'e karşı yapılmış bir hamle olarak nitelendiren Musa Gün konuyu köşesine taşımış ve Hamit Kılıç'ı ilçesine ilçesine ihanet etmekle suçlamıştı.

BAFRA, ŞAHİN'LE GURUR DUYARKEN...
Yaşanan bu gelişmeler üzerine Başkan Kılıç, Gün'ün yazdığı yazıyı yargıya taşırken, konu ile ilgili bugün savcılıkta ifadesi alınan Musa Gün şu açıklamalarda bulundu. 'Ben Bafralıyım ve bu ilçe tarihinde ilk kez Bafralı bir siyasetçiye büyükşehir belediye başkanlığı görevini Cumhurbaşkanı Erdoğan tevdi etmiştir. Bu onur hem Bafra hem de Samsun'undur. Bugün gelinen noktada Sayın Şahin Samsunluların sevgilisi haline gelirken, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın ilçedeki bilboardların büyük bir bölümünü Şahin yerine Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e vermesi başka nasıl açıklanabilirdi ki.' diye konuştu.

İŞTE O YAZI

http://www.yenigundehaber.com/bafranin-hain-brutusu.htmlSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Press TV'nin 'Polat Alemdar'lı paylaşımı TEPSAM'dan tepki
Press TV'nin 'Polat Alemdar'lı paylaşımı TEPSAM'dan tepki
Bakan Akar açıkladı: TSK'dan 15 bin 213 personel ihraç edildi
Bakan Akar açıkladı: TSK'dan 15 bin 213 personel ihraç edildi