Spor
Giriş Tarihi : 13-07-2020 17:44   Güncelleme : 13-07-2020 17:44

CANER YILMAZ: ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK

Serik Belediyespor'un Samsunlu Sportif Direktörü Caner Yılmaz Şampiyonluğu değerlendirdi.

CANER YILMAZ: ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK

Samsunspor'un unutulmaz beyefendi Futbolcularından Caner Yılmaz Sitemiz Haber Dairesi Başkanı Ahmet Çabuk'a özel açıklamalarda bulunarak Sportif Direktörlüğünü yaptığı Serik Belediyespor'un Şampiyonluğunu değerlendirdi .

Caner Yılmaz " Ben Serik Belediyespor'a sezon başında geldim. Bu takım  geçen sezon Play Off finalinde kaybetmişti. Ancak potansiyeli yüksek olan bir Kulüp olduğu için görevi kabul ettim. Öncelikle Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun büyük desteğini alarak Engin Korukır hocam la yola çıktık. Tek hedefimiz Şampiyonluktu. Şimdi Camia olarak hedefe ulaşmanın gururunu yaşıyoruz " dedi.

"ANLIMIZIN AKIYLA ÇIKTIK"

Şampiyonluğu Anamızın ak Sütü gibi hak ettik diyerek sözlerine devam eden Caner Yılmaz " Biz zaten ligi domine etmiş emin adımlarla Şampiyonluğa koşarken Dünyada adeta Deprem etkisi yaratan Pandemi olayı hepimizi strese sokmuştu. Bu sürecin sonunda alt liglerin devam etmesi mümkün görünmüyordu ama bilinmezlik yüzünden uzun süre sıkıntılı günler yaşadık. Nihayet Futbol Federasyonumuz olabilecek en adil kararı vererek ligleri tescil etti. Emeklerimizin karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Bu vesile ile hem Serik Belediyespor'umuzun hemde Memleketimin takımı Samsunspor'umuzun Şampiyonluk larını canı gönülden kutluyorum " diye konuştu